Strefa Kawy w Komputronik. Ruszają przygotowania do nowej edycji projektu

Informacja Prasowa - 29.08.2019
231

Strefa Kawy w Komputronik. Ruszają przygotowania do nowej edycji projektu

Strefa Kawy to dedykowana internetowa przestrzeń, w której można znaleźć porady dotyczące picia i parzenia kawy, najlepsze ekspresy, kawy z całego świata i niezbędne akcesoria do przygotowania małej czarnej. Ambasadorką projektu została Agnieszka Rojewska – wielokrotna mistrzyni Polski baristów i czołowa baristka na świecie.

Jesień to doskonały czas na picie kawy. Wraz z początkiem nowej pory roku Komputronik uruchomi drugą odsłonę Strefy Kawy. Przygotowania do kampanii już trwają. Ponownie ambasadorką została Agnieszka Rojewska – jedna z najbardziej utytułowanych baristek na świecie.

 

Kawa to całe moje życie. Bardzo się cieszę, że po raz kolejny mogę dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Mam nadzieje, że dzięki Strefie Kawy Komputronik uda nam się zarazić wszystkich miłością do małej czarnej i przekonać ich, że kawa to coś więcej niż napój – mówi Agnieszka Rojewska, mistrz kawowy i ambasadorka Strefy Kawy Komputronik.

 

W sierpniu ruszyły prace nad nowymi spotami reklamowymi, poradnikami i stroną internetową. Efekty prac będzie można zobaczyć już pod koniec września.

 

Comments

comments

231
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...