StrategyWise wzmacnia zespół dzięki pozyskaniu doświadczonej Konsultantki

Informacja Prasowa - 18.08.2021
244

StrategyWise wzmacnia zespół dzięki pozyskaniu doświadczonej Konsultantki

StrategyWise wzmacnia zespół dzięki pozyskaniu doświadczonej Konsultantki

Do zespołu StrategyWise dołączyła Magdalena Michniewska, która objęła stanowisko Senior Consultant. Magdalena przez ostatnie 7 lat związana była z MSLGroup, gdzie pełniła funkcję PR&PA Managera dla Carrefour Polska. Wcześniejsze doświadczenie zdobywała w zagranicznej placówce dyplomatycznej, gdzie kreowała i realizowała strategie komunikacyjne wspierające biznes kilkunastu branż. Magdalena Michniewska jest ekspertką z wieloletnim doświadczeniem i głęboką ekspertyzą, między innymi w relacjach mediowych oraz komunikacji kryzysowej.

StrategyWise to niezależna grupa doradcza specjalizująca się w komunikacji korporacyjnej, public affairs, zarządzaniu reputacją oraz doradztwie kryzysowym. Została stworzona w 2019 roku przez Piotra Talarka, Barbarę Paszkiewicz-Laskowską, Małgorzatę Maliszewską i Konrada Korobowicza. StrategyWise świadczy usługi dla wielu branż, w tym między innymi w sektorze ochrony zdrowia, branży surowców energetycznych, handlu detalicznym, logistyce, finansach czy branży nieruchomości.

Comments

comments

244
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...