„Stop” – kolejny wstępniak do newslettera Artura Kurasińskiego

Informacja Prasowa - 11.03.2020
130

"Stop" - kolejny wstępniak do newslettera Artura Kurasińskiego

Jeśli wszystkie prognozy są prawidłowe Polskę czeka fala epidemii na poziomie Włoch. Zachorowania liczone w tysiącach. Przepełnione szpitale i służba zdrowia stojąca przed wyborem komu podłączyć respirator (wybór będzie prosty – pacjentom, którzy mają szansę przeżyć).

Tak naprawdę nie mamy wpływu na to co się stanie. Ani jutro ani za miesiąc. Jak będą wyglądały giełdy. Ile będzie kosztowała ropa a ile frank szwajcarski. Czy będzie papier toaletowy w sklepach. Kto z nas zachoruje.

I może to jest właśnie ten moment żeby przestać się tym martwić? Nie dlatego żeby panikę zamienić w obojętność. Po to żeby zacząć żyć normalnie.

Przestać się przejmować tym, co się dzieje wokół i po prostu robić swoje.

Jakie masz pragnienia? Czego nie udało ci się nigdy zrealizować, a co zawsze chciałeś zrobić? Czy jest coś na czym naprawdę ci zależy?

Do kogo dawno nie dzwoniłeś? Masz jakąś książkę, którą zawsze odkładałeś na specjalną chwilę? Chciałeś komuś powiedzieć coś naprawdę ważnego

Może to jest dobry moment na to?

Odetnij się od informacji, zgiełku i chaosu i zajmij się sobą i swoimi sprawami.

Fuck it all.

Artur Kurasiński

Comments

comments

130
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...