Statuetki semKRK Awards rozdane!

Informacja Prasowa - 13.06.2023
60

iCEA Group z nagrodą za najlepszą kampanię E-commerce

Gala rozdania nagród semKRK Awards 2023 z najlepszymi case studies za nami. 7 czerwca semKRK zawitało ponownie do Starej Zajezdni w Krakowie, aby wyłonić liderów rynku SEO, Google Ads i E-commerce. Wśród nagrodzonych firm iCEA Group ze statuetką w kategorii „Najlepsza Kampania E-commerce”.

Konferencja semKRK to wyjątkowy barcamp skierowany do specjalistów SEM i SEO, agencji marketingu  internetowego, branży e-commerce oraz właścicieli biznesów, którego głównym celem jest edukacja z zakresu SEM i SEO możliwa do zdobycia w formie konferencji oraz warsztatów. Event semKRK to przede wszystkim potężna dawka specjalistycznej wiedzy, ale także przestrzeń do swobodnych rozmów, wymiany doświadczeń i networkingu. Poprzednie edycje zgromadziły wokół siebie prawie 6,5 tys. uczestników.

Podczas konferencji ogłoszono tegorocznych zwycięzców semKRK Awards 2023, jednego z najbardziej prestiżowych konkursów w branży digital marketingu w Polsce. Statuetki są przyznawane dla najlepszych kampanii zrealizowanych przez polskie agencje lub przeprowadzonych na rynku krajowym. Jury, składające się z najlepszych ekspertów z sektora SEO, SEM i digital marketingu, ocenia zgłoszone case studies pod kątem innowacyjności, kreatywności, nietypowego podejścia, a także stosunku budżetu do rezultatów oraz samych efektów. iCEA Group, międzynarodowa agencja digital marketingu, która od 16 lat wyznacza standardy w pozyskiwaniu i konwertowaniu ruchu, została doceniona w kategorii „Najlepsza Kampania E-commerce” za osiągnięcia dla klienta z branży oświetleniowej. Nagrodę w imieniu zespołu odebrali CEO Wojciech Haremza oraz Tomasz Czechowski Head of SEO.

semKRK Awards to jedna z ważniejszych nagród w branży digital, dlatego cieszy nas, że i tym razem udało nam się zdobyć podium. Wyróżnienie dla Najlepszej Kampanii E-commerce, to kolejne docenienie naszej pracy po tegorocznych Diamentach Forbes i Performance Marketing Diamonds EU dla kampanii, które prowadzimy dla klientów. Statuetka w tej kategorii jest potwierdzeniem naszych kompleksowych działań w obszarze biznesów online oraz holistycznego podejścia w digital marketingu. To pokazuje, że tworzymy strategie, które pomagają efektywnie wykorzystać kanały digital do realizacji celów biznesowych marki. Serdecznie dziękujemy naszym klientom za zaufanie i gratulujemy pozostałym laureatom!” – mówi Wojciech Haremza CEO iCEA Group.

Obok iCEA Group z III miejscem w kategorii E-commerce na podium stanęły:

I miejsce: AdPeak & KrakVet.pl – sklep zoologiczny,

II miejsce: Sempai & Rea,

w kategorii Google Ads:

I miejsce: Sempai & Carsmile,

II miejsce: Marafiki – marketing i analityka internetowa,

III miejsce: AdPeak & Novisa – dom w cenie mieszkania,

w kategorii SEO:

I miejsce: Oponeo,

II miejsce: NPROFIT,

III miejsce: Sempai.

Comments

comments

60
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...