Startup Shaker, czyli jak w 48 godzin stworzyć własny biznes

Informacja Prasowa - 31.10.2016
263

Startup Shaker to konkurs dla młodych przedsiębiorczych

Jak połączyć studentów kierunków artystycznych, menadżerskich i technicznych? Dać im możliwość współpracy przy wspólnym projekcie. Startup Shaker, czyli wyjątkowe wydarzenie skierowane do młodych, przedsiębiorczych osób odbędzie się w dniach 18-20 listopada 2016 roku na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Zapisy już ruszyły! Udział jest bezpłatny.

Nie trzeba studiować zarządzania czy biznesu, by mieć interesujący pomysł na firmę, która odniesie sukces. Udowodnią to studenci kierunków artystycznych, którzy zgłoszą swoje koncepcje do projektu Startup Shaker. Podczas intensywnego weekendu wspólnie ze studentami zajmującymi się marketingiem, sprzedażą, projektowaniem graficznym, rozwiązaniami IT oraz user experience sprawdzą, czy na ich pomysły istnieje zapotrzebowanie na rynku i stworzą prototypowy produkt. Przez cały czas będą mogli liczyć na wsparcie doświadczonych mentorów, którzy odpowiedzą na każde pytanie i wyjaśnią wszystkie wątpliwości. Projekt zakończy się wielkim finałem, podczas którego zespoły będą prezentować efekty swojej pracy przed jury złożonym z inwestorów i ekspertów.

Udział w Startup Shakerze umożliwi zdobycie wszystkiego, co jest potrzebne do pracy w świetnie prosperującym startupie – narzędzi potrzebnych do zaplanowania swojego modelu biznesowego, technik weryfikacji swojego pomysłu, ale przede wszystkim… kompetentnego, zgranego zespołu!

Wszystkie szczegóły dotyczące projektu można znaleźć na stronie internetowej: www.startupshaker.pl. Tam też znajdują się formularze rejestracyjne – dla studentów kierunków artystycznych, którzy chcą zgłosić swój pomysł na biznes, oraz dla pozostałych, którzy chcą dołączyć do ich zespołów.

startup-art

Startup Shaker, fot. materiały Organizatora

Comments

comments

263
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...