Startuje VIII edycja Regat Influencerów

Informacja Prasowa - 21.05.2024
49

Ponad 60 internetowych twórców zmierzy się o tytuł Mistrza Polski!

Już w najbliższą sobotę, 25 maja, mazurskie jeziora, po raz ósmy staną się areną zmagań internetowych twórców. To właśnie w Węgorzewie, na jeziorze Święcajty, ponad 60 influencerów ponownie zawalczy o żeglarskie Mistrzostwo Polski. Na starcie nie zabraknie zarówno obrońców tytułu, stałych bywalców, jak i debiutantów. Celem projektu jest propagowanie sportu i idei żeglarstwa wśród młodych osób, jak również promocja regionu Mazur. W zawodach wezmą udział między innymi: Adam Strycharczuk, Michał Jesionowski, PK Sisters, Coocharz czy Cyber Marian.

Podczas VIII edycji Regat Influencerów, na starcie zawodów stanie aż 15 załóg złożonych z najpopularniejszych internetowych twórców. Obecność w jednym miejscu i jednym czasie tak bardzo zasięgowych oraz różnorodnych pod względem contentu YouTuberów, TikTokerów i Instagramerów, jest doskonałą okazją, aby przybliżyć milionom obserwujących ideę żeglarstwa, a także piękno Mazur – mówi organizator, Bartosz Milewski z Róży Wiatrów.

Wśród uczestników nadchodzących zmagań nie zabraknie ubiegłorocznych zwycięzców w składzie: Daniel Grzyb, Damaris Pośpiech-Grzyb, Laura Brzezińska i Hubert Gromadzki.

W 2023 roku pierwszy raz wziąłem udział w regatach influencerów i dzięki naszej wspaniałej ekipie i sternikowi, udało nam się zdobyć pierwsze miejsce! Mimo wszystko, uważam, że ważniejsza od zwycięstwa była dobra zabawa ze wspaniałymi ludźmi z branży. Na żadnym innym wydarzeniu nie czułem tak miłej i rodzinnej atmosfery, jak na regatach. Nie mogę się doczekać kolejnej edycji, żeby przeżyć wspaniałą przygodę z wyjątkowymi ludźmi! – mówi Daniel Grzyb, Mistrz Polski z 2023 roku.

Stawkę dodatkowo uzupełniać będą zarówno stali uczestnicy regat, m.in.: Michał Jesionowski, Cyber Marian, Sou Shibo czy Bladii, ale również nastawieni na sportową rywalizację debiutanci. Wśród nich: Coocharz, Jakbyniepaczeć czy Tymek Kasprzyk.

Zaplanowane na sobotę regaty zakładają 3 biegi, w tym dwa krótkodystansowe oraz jeden długodystansowy. Kolejność dopłynięcia na metę w każdym z nich oraz wynik klasyfikacji generalnej wyłoni załogę, która stanie na najwyższym stopniu podium, zdobędzie tytuł Mistrza Polski oraz Puchar Róży Wiatrów.

Organizatorem Żeglarskich Mistrzostw Polski Influencerów jest szkoła żeglarska Róża Wiatrów, organizująca szkolenia oraz obozy żeglarskie.

Sponsorem głównym Regat Influencerów jest M4K Garage. Partnerzy wydarzenia: Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Miasto Węgorzewo. Wydarzenie odbywa się pod patronatem medialnym Czwórki Polskiego Radia.

Comments

comments

49
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...