Startuje Najszybszy Koncert Świata VOX FM

Informacja Prasowa - 19.04.2018
84

Startuje Najszybszy Koncert Świata VOX FM

20 kwietnia Radio VOX FM rozpoczyna IV tournee Najszybszy Koncert Świata. Akcja na stałe wpisała w kalendarz eventów radiowych i jest muzycznym wydarzeniem tej wiosny. Darmowe koncerty odbywać się będą w piątki w kolejnych siedmiu miastach: Łodzi, Radomiu, Gdyni, Poznaniu, Katowicach, Rzeszowie i Warszawie. Na mobilnej scenie wystąpi łącznie 35 wykonawców, w tym m.in. Weekend, MIG, Czadoman, Jorrgus, Defis, Stachursky.

Radio VOX FM przez siedem kolejnych tygodni oferuje imprezowe rozpoczęcie weekendu. Bawić się mogą wszyscy – zarówno mieszkańcy miast odwiedzanych przez stację, jak i słuchacze w całej Polsce. Najszybszy Koncert Świata to połączenie eventu plenerowego z działaniami na antenie i na profilu społecznościowym stacji. Akcji towarzyszy również konkurs antenowy, w którym główną nagrodą jest Dacia Sandero Stepway.

W koncertowe piątki już od rana antena Radia VOX FM podporządkowana będzie Najszybszemu Koncertowi Świata, a większość audycji prowadzona będzie z mobilnego studia w danym mieście. Eventy obywać się będą w popularnych i chętnie odwiedzanych przez mieszkańców miejscach. Artyści wystąpią na mobilnej rozkładanej scenie, zbudowanej na 18-tonowym trucku o długości 15 metrów. Słuchacze z całej Polski będą mogli oglądać koncerty na żywo dzięki transmisji wideo na profilu facebookowym Radia VOX FM. Koncerty będą także częściowo transmitowane na antenie stacji. Link do wideo: https://www.youtube.com/watch?v=rFx3cq-kuNE

Comments

comments

84
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...