Startuje „Kawa, Herbata, PR” 2017

Informacja Prasowa - 17.01.2017
268

ZFPR rozpoczyna tegoroczną edycję cyklu bezpłatnych spotkań branżowych „Kawa, Herbata, PR”

Już 2 lutego o 14.00 w siedzibie ZFPR, odbędzie się pierwsze z tegorocznego cyklu bezpłatnych spotkań branżowych „Kawa, Herbata, PR”, skierowanych do osób zainteresowanych lub zajmujących się profesjonalnie public relations.

Spotkania organizowane przez Związek Firm Public Relations są okazją do wymiany poglądów na tematy znajdujące się w obszarze zainteresowań branży PR. „Kawa, herbata, PR” 2017 obejmie łącznie 6 wydarzeń, podczas których analizować będziemy najnowsze trendy oraz dyskutować o istotnych dla całej branży kwestiach, między innymi: Etyka w PR, reklama natywna i ukryta czy tegoroczna edycja konkursu Złote Spinacze.

Tematem pierwszej dyskusji będzie „Komunikacja korporacyjna wobec nowych wyzwań”. Spotkanie poprowadzi Paweł Bylicki – Prezes agencji Public Dialog, członek ZFPR.

Rozmawiać będziemy między innymi: o charakterystyce komunikacji korporacyjnej i stojących przed nią wyzwaniach, analizie aktualnych trendów czy znaczeniu interesariuszy. Odwołam się do wniosków z badania dot. Roli komunikacji korporacyjnej, które zrealizowała nasza agencja wraz z instytutem ARC Rynek i Opinie w sierpniu zeszłego roku. Skonfrontujemy je z doświadczeniami uczestników spotkania, wymienimy się best practices w tym zakresie – zapowiada Bylicki.

O terminach i tematach kolejnych spotkań będziemy informować wkrótce.

Miejsce: Związek Firm Public Relations
Czas: godz. 14.00
Adres: ul. Czerska 8/10  piętro 3,  Warszawa

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres maciej.zimoch@zfpr.pl.

Zobacz też:

Czas uporządkować praktyki przetargowe. W tym celu powstał Dialog Branżowy

Branża PR chce walczyć z nieuczciwymi praktykami w przetargach. ZFPR przygotowuje kodeks dobrych praktyk

Comments

comments

268
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...