Start platformy e-commerce yopeme.com

Informacja Prasowa - 17.12.2021
31

Start platformy e-commerce yopeme.com

YOPE umacnia swoją pozycję na międzynarodowym rynku e-commerce. Właśnie wystartowała nowa anglojęzyczna platforma yopeme.com, dzięki której możliwa jest realizacja zamówień z 25 krajów Europy. Sklep oferuje cały katalog produktów eksportowych w cenach oficjalnie rekomendowanych przez markę, a darmowa dostawa jest dostępna dla koszyka zakupów powyżej 30 EUR/ GBP.

Jak wyjaśnia Maciej Dulski, Chief digital oficer YOPE : „Celem tej platformy jest uruchomienie sprzedaży e-commerce z dystrybucją międzynarodową. Dzięki temu już dziś możliwa jest realizacja zamówień z takich krajów jak: Bułgaria, Dania, Chorwacja czy Portugalia. W kolejnych miesiącach planujemy uruchomić dostawę na kolejne rynki. Dodatkowo wdrożymy działania marketingowe, których celem będzie budowa ruchu na stronie i przetestowanie tego nowego modelu biznesowego w YOPE”.

Produkty YOPE są obecnie dostępne w sklepach w  20 krajach Europy,  m.in. we Włoszech, Hiszpanii, Niemczech, Czechach, Słowacji oraz Holandii. Marka jest także obecna w największej sieci drogerii w Rosji. W Azji firmowe butiki marki działają m.in. w Japonii oraz Hong-Kongu. Firma sprzedaje także swoje produkty na platformach Amazon w Niemczech i Wielkiej Brytanii.

Comments

comments

31
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...