Stanley Tucci zabiera widzów w kulinarną podróż po Włoszech – program „Stanley Tucci: Searching for Italy” w CNN International

Informacja Prasowa - 06.05.2021
30

Stanley Tucci zabiera widzów w kulinarną podróż po Włoszech – program „Stanley Tucci: Searching for Italy” w CNN International

Stanley Tucci zabiera widzów w kulinarną podróż po Włoszech – program „Stanley Tucci: Searching for Italy” w CNN International

Wideo promocyjne „Stanley Tucci: Searching for Italy” https://vimeo.com/543729761/e00f8da37f

Doceniony przez krytyków sześcioodcinkowy program CNN Original Series: „Stanley Tucci: Searching for Italy” od czerwca będzie emitowany na kanale CNN International. Nominowany do Oscarów aktor Stanley Tucci podróżuje po Włoszech i odkrywa przed widzami sekrety regionalnej kuchni słonecznej Italii.

Premiera programu w CNN International odbędzie się w niedzielę, 20 czerwca o godzinie 21.00 czasu wschodniego (21 czerwca, o godzinie 3.00 CET) dla ponad 370 milionów odbiorców na całym świecie. Tucci zabierze widzów w kulinarną podróż po Włoszech – delektując się kremową rzymską carbonarą, prostotą sycylijskiej pasty alla norma, jedwabistym risotto z dodatkiem szafranu w Mediolanie, chrupiącym i jednocześnie delikatnym bistecca alla fiorentina z Florencji, klasycznym ragu alla bolognese i w końcu najlepszą na świecie pizzą z Neapolu. Ta kronika z podróży pokaże widzom, że za różnorodnością włoskiej kuchni kryje się coś więcej – historia i kultura Italii.

„W czasach, kiedy każdy tęskni za podróżowaniem, serial ten poprowadzi widzów przez włoską kulturę, przeszłość i teraźniejszość, które zachowały się w nadzwyczajnej kuchni tego kraju. Jedzenie to nieodłączny element historii Włoch. Cieszę się, że mogę być przewodnikiem w tej podróży” – komentuje Tucci.

W każdym odcinku Tucci odwiedza inny region lub miasto we Włoszech: Toskanię, Sycylię, Mediolan, Rzym, Bolonię czy Neapol i Wybrzeże Amalfitańskie.

„Angażująca osobowość, dowcip i urok Stanleya sprawiają, że jest on idealną osobą, aby zabrać widzów w podróż do jego ukochanych Włoch. Wierzymy, że zainspiruje to naszych odbiorców, którzy z pomocą Stanleya doświadczą jedzenia, kultury i ludzi z kraju, który dzięki swojej kuchni dał światu tyle dobroci” – mówi Amy Entelis, EVP for Talent & Content Development z CNN Worldwide.

„Searching for Italy to fascynująca, rozpływająca się w ustach i wizualnie oszałamiająca eksploracja jednego z najpiękniejszych krajów i jego bogatej kultury, a Stanley Tucci okazał się świetnym przewodnikiem tej niezapomnianej wycieczki” – dodaje Meara Erdozain, starsza wiceprezes ds. programowania w CNN International.

Partnerem CNN w produkcji programu „Searching for Italy” jest RAW, międzynarodowa firma zajmująca się produkcją filmową i telewizyjną z siedzibą w Londynie.

„Praca przy serialu była absolutną przyjemnością, a sam program spotkał się ze wspaniałą reakcją widzów w Ameryce” – mówi Adam Hawkins, producent wykonawczy „Searching for Italy”. „Rozpoczynamy produkcję drugiego sezonu, cieszy nas to, że widzowie, także z innych kontynentów, wraz z niepowtarzalnym Stanleyem Tuccim będą mieli okazję udać się w tę niesamowitą i pełną przyjemnych przeżyć kulinarnych podróż” – dodaje.

Producentami wykonawczymi „Searching for Italy” są Adam Hawkins, Eve Kay i Stanley Tucci z RAW, a także Amy Entelis i Lyle Gamm z CNN Original Series.

Pierwszy sezon programu „Stanley Tucci: Searching for Italy” w trakcie sześciu niedzielnych premier (o godzinie 21:00) w Stanach Zjednoczonych zgromadził średnio 470 tysięcy widzów w przedziale wiekowym 25-54, 2,1 miliona wśród widzów powyżej 2 roku życia i 75 tysięcy w grupie wiekowej 18-34.

„Stanley Tucci: Searching for Italy” będzie emitowany w CNN International od 20 czerwca w niedziele

Comments

comments

30
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...