Stanisław Góralczyk dołączył do FIXIT SA jako Sales and Marketing Director

Informacja Prasowa - 05.05.2021
46

Stanisław Góralczyk dołączył do FIXIT SA jako Sales and Marketing Director

Stanisław Góralczyk dołączył do FIXIT SA jako Sales and Marketing Director

W marcu Stanisław Góralczyk dołączył do FIXIT SA. To międzynarodowa firma specjalizująca się w dostarczaniu producentom elektroniki oraz indywidualnym użytkownikom spersonalizowanych usług opieki posprzedażowej, które pomagają współtworzyć unikalne Customer Experience. Jako Sales and Marketing Director Góralczyk jest odpowiedzialny za działania sprzedażowe, mające na celu zdobywanie nowych kontraktów na usługi. Nadzoruje także aktywności marketingowe firmy.

Stanisław Góralczyk posiada 24-letnie doświadczenie w sprzedaży i marketingu, które zdobywał w branżach IT i Telecom. Jest specjalistą w tworzeniu i zarządzaniu zespołami handlowymi, a także budowaniu kanałów sprzedaży i relacji z partnerami biznesowymi. Studiował na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Wcześniejsze doświadczenia zawodowe zdobywał m.in. w polskim oddziale firmy Intel Corporation, w której przeszedł ścieżkę od wspierania kanału dystrybucyjnego, poprzez zarządzanie współpracą z największymi producentami komputerów osobistych w regionie CEE, aż do Dyrektora Sprzedaży Client Computing Group w regionie Centralnej i Wschodniej Europy. Zarządzał też zespołem odpowiedzialnym za rozwój sprzedaży na rynku konsumenckim, a także projektami wspierającymi marketingowo ten kanał (m.in. zaistnienie w Polsce znanego wydarzenia esportowego Intel Extreme Masters). W ostatnich latach Góralczyk zarządzał natomiast Departamentem Produktów i Usług w firmie FCA Sp. z o.o., która jest jednym z największych integratorów technologii światłowodowej w Polsce.

Comments

comments

46
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...