Stand-up Polska wrzuca swój materiał na Spotify i Tidal

Informacja Prasowa - 15.07.2019
114

Stand-up Polska wrzuca swój materiał na Spotify i Tidal

Załoga Stand-up Polska jako pierwsza sięga po najpopularniejsze platformy audio streamingowe. Dzięki współpracy z Agora Digital Music fani Syrka-Dąbrowskiego i przyjaciół będą mogli posłuchać takich programów jak Sierpień, Czarnolas czy Opcja jest tego typu na swoich smartfonach.

Komików Stand-up Polska miłośnicy komedii zabiorą ze sobą nawet w najbardziej niewygodne i prywatne miejsca. Na platformach Spotify i Tidal kojarzących się głównie z odsłuchiwaniem muzyki można już zapętlać wybrane materiały spod sztandaru SUP. Na pierwszy ogień poszły programy Antoniego Syrka-Dąbrowskiego(Sierpień, Norma), Karola Kopca(Czarnolas) i Cezarego Jurkiewicza (Opcja jest tego typu), ale w najbliższym czasie baza będzie się powiększać! Programy są dodatkowo podzielone tematycznie w taki sposób, aby można było przechodzić do swoich ulubionych momentów, bez “scrollowania” po całym materiale. Jeśli na przykład ktoś chce wytłumaczyć znajomym na imprezie, czemu banknoty nie powinny mieć na sobie władców dawnej Rzeczpospolitej – idzie do fragmentu o polskich królach w materiale Jurkiewicza pt. Opcja jest tego typu.

W bazie można znaleźć również single, jak np. fragment z Roasta Kuby Wojewódzkiego,czy Kolektywną historię Sebastiana Rejenta. Pierwszy w historii upload polskiego stand-upu do platform muzycznych jest wynikiem współpracy z Agora Digital Music. Aktualna playlista wygląda następująco:

Antoni Syrek Dąbrowski – Norma, Sierpień
Karol Kopiec Czarnolas
Cezary JurkiewiczOpcja jest tego typu
Single:
Cezary Jurkiewicz Lokalny Tinder, Czarne i białe, Szpilka, Randki
Antoni Syrek-Dąbrowski – Charyzmatyczny gej i szkoła prywatna, Roast Kuby Wojewódzkiego, Kumpel, Kobiety, Odpicuj mi brykę, Dresiarskie dzielnice i poród, Sen pszczoły, Bajki Disneya, Dzieci, dorośli…
Sebastian Rejent Kolektywna historia, Ostre żarty

Katalog dostępnych plików będzie systematycznie powiększany, a wszystkie jesienne premiery nowych materiałów znajdą się zarówno na YouTube jak i platformach streamingowych.

Linki do wszystkich platform: https://smarturl.it/Stand-upPolska

***

Stand-up Polska to grupa komików skupionych wokół idei komedii na żywo, fanów komedii żywej i komedią żyjących. Występują na deskach klubów i teatrów w całej Polsce, przekładając swoje pomysły, przemyślenia i życiowe doświadczenia na język komedii, wplatając odrobinę absurdu bądź też niecodziennego, czarnego humoru. Korzystając z tej formy sztuki załoga dzieli się subiektywną opinią na różne tematy, od rzeczy trywialnych po złożone ludzkie problemy zawsze wywołując śmiech. Korzystając z kluczowych elementów komedii oraz z doświadczenia scenicznego komicy Stand-up Polska przygotowują też scenariusze i skecze do wybranych, wcześniej omówionych projektów. Ponadto w portfolio projektu znajdują się warsztaty kierowane do aspirujących komików i osób zainteresowanych stand-up’em, gdzie poddaje się analizie składowe żartu i sposób ich działania, umożliwiając wgląd w pracę komika.

Comments

comments

114
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...