„Sprawdź, o ile mniej możesz płacić!”

Informacja Prasowa - 05.10.2021
189

Bank Pekao promuje tanią pożyczkę konsolidacyjną oraz bezpłatne Konto Przekorzystne

Bank Pekao promuje tanią pożyczkę konsolidacyjną oraz bezpłatne Konto Przekorzystne

Bank Pekao wystartował z ogólnopolską kampanią promującą tanią pożyczkę gotówkową przeznaczoną na spłatę kredytów z innych banków. W reklamach TV oraz w internecie bank zachęca klientów do sprawdzenia, o ile niższą ratę mogą płacić w Pekao po przeniesieniu swoich pożyczek z innych banków, a przy okazji do obniżenia kosztów codziennego bankowania. Jest to więc nie tylko promocyjna oferta pożyczki konsolidacyjnej z zerową prowizją, ale także darmowe Konto Przekorzystne i karta do konta oraz bezpłatne wszystkie bankomaty w Polsce.

W ramach kampanii Bank Pekao przygotował wyjątkowo atrakcyjną ofertę pożyczki konsolidacyjnej – 0% prowizji od kredytów i pożyczek spłacanych w innych bankach w kwocie pow. 10 tys. zł i  0% prowizji od dodatkowych środków na dowolny cel w wysokości do 25% konsolidowanej kwoty.

 To bardzo dobra oferta dla klientów, którzy mogą obniżyć koszty spłacanych rat, a także otrzymać dodatkowe środki na bardzo atrakcyjnych warunkach z prowizją 0%. Warto sprawdzić, ile można zaoszczędzić. Klienci mogą spłacić kredyty posiadane w innych bankach podczas wizyty w dowolnej placówce Pekao, a w przypadku klientów banku także kontaktując się z naszą infolinią lub on-line, w bardzo prostym i wygodnym procesie pożyczki konsolidacyjnej na klik. Wystarczy wypełnić kilka podstawowych informacji, a następnie z listy spłacanych kredytów wybrać te, które mają zostać przeniesione do Pekao oraz wpisać kwotę jaką klient chciałby dodatkowo otrzymać na dowolny cel – wyjaśnia Piotr Gołąb, dyrektor Departamentu Produktów Kredytowych Klienta Indywidualnego w Banku Pekao.      

Równocześnie Pekao zachęca do otwarcia Konta Przekorzystnego za 0 zł. Oznacza to, że klient nie zapłaci zarówno za jego prowadzenie, jak również – przez cały okres kredytowania –  za obsługę karty debetowej Mastercard oraz wypłaty gotówki dokonywane przy jej pomocy ze wszystkich bankomatów
w Polsce. To jednak nie koniec benefitów. Każdy posiadacz karty Mastercard debetowej lub kredytowej może wziąć udział w loterii, w której nagrodą główną jest elektryczne
Audi Q4 e-tron. Loteria rozpocznie się już 12 października br. Klient, który nie ma jeszcze konta w Banku Pekao, może je otworzyć online na selfie w aplikacji PeoPay i skorzystać dodatkowo z obowiązujących promocji więcej na: pekao.com.pl/konto-osobiste

 

Specjalna oferta pożyczki konsolidacyjnej i Konta Przekorzystnego dostępna jest do końca roku dla nowych, jak i obecnych klientów Banku Pekao we wszystkich oddziałach. Klienci, którzy mają konto
w Banku Pekao i korzystają z bankowości elektronicznej Pekao24 mogą złożyć wniosek w Pekao24 lub na infolinii, a dokumenty kredytowe zaakceptować w Pekao24 lub aplikacji PeoPay.

Bank informuje o promocji pożyczki konsolidacyjnej z Kontem Przekorzystnym w kampanii reklamowej
w telewizji, VOD, Internecie, mediach społecznościowych oraz za pośrednictwem swoich kanałów elektronicznych, a także siatek wielkoformatowych w największych miastach w Polsce.

Comments

comments

189
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...