Spoty akcji T‑Mobile z tłumaczeniem na język migowy

Redakcja PR - 27.08.2018
282

Spoty akcji T‑Mobile z tłumaczeniem na język migowy

Akcja T‑Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami skierowana jest do wszystkich posiadaczy smartfonów, niezależnie od sieci z której korzystają. Biorą w niej udział wszyscy, którzy dzięki swojej aktywności fizycznej, pokonując kilometry, realizują wspólny cel i tym samym sprawiają, że kolejne środki pieniężne trafiają do najbardziej potrzebujących. A walczymy już o 6. milion 🙂 W tym roku po raz pierwszy komunikację o projekcie i zasadach włączenia do niego przygotowano również do osób głuchych. Spoty telewizyjne, zachęcające do włączenia się do wspólnego pomagania, tłumaczone są na język migowy.

Trwa szósta edycja akcji T‑Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami. Po raz kolejny Polacy łączą się we wspólnym zbieraniu kilometrów, które zamienione przez T‑Mobile Polska na pieniądze, przeznaczone zostaną na rehabilitację niepełnosprawnych ruchowo dzieci, znajdujących się pod opieką fundacji TVN „Nie jesteś sam”. Akcji, jak co roku,  towarzyszą działania promocyjne oraz informacyjne, w tym spoty telewizyjne, emitowane na antenie TVN. Po raz pierwszy materiały te przetłumaczone zostały na język migowy. Za realizację spotów odpowiadał dom produkcyjny Dynamo.

T‑Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami, to akcja, która motywuje do przełamywania barier, osobistych oraz społecznych. Dotyczy to zarówno dzieci, które dzięki przekazanym pieniądzom mają szansę na dobre i radosne życie, jak i uczestników, którzy pokonują dzięki niej swoje słabości. W tym roku wymiar integracji społecznej nabrał szczególnego znaczenia. Do grona Ambasadorów akcji dołączyła Iwona Cichosz, niesłysząca od urodzenia tłumaczka języka migowego, która od wielu lat działa na rzecz społeczności osób głuchoniemych. Cichosz, która jest również aktorką i tancerką, inspiruje innych do aktywnego życia, a teraz również do włączenia się w akcję T‑Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami. Wsparciem dla działań Ambasadorki są spoty reklamowe, zachęcające do włączenia się w akcję, tłumaczone na język migowy.

– Od początku naszej akcji udowadniamy, że w pomaganiu najważniejsze jest wspólne działanie, a to możliwe jest tylko wtedy, kiedy jesteśmy wolni od podziałów i kiedy ważny cel, który nam przyświeca, pozwala pokonywać wszelkie bariery, mentalne i fizyczne – mówi Małgorzata Rybak-Dowżyk, Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej T‑Mobile Polska. – Chcemy aktywizować wszystkie osoby, bo prawda jest taka, że dobro tkwi w każdym z nas. Czasami tylko potrzebny jest prosty mechanizm, żeby je w sobie obudzić. I my ten prosty mechanizm udostępniamy – dodaje Rybak-Dowżyk.

Zasady włączenia się w akcję są proste i niezmienne – po pobraniu darmowej aplikacji Endomondo i dołączeniu do rywalizacji „Pomoc Mierzona Kilometrami” wystarczy wybrać jedną z aktywności klasyfikowanej w akcji i rejestrować każdy swój trening.

 

Comments

comments

282
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...