Spotlight Agency wraz z Teamem X, wprowadza na rynek kolejne produkty

Informacja Prasowa - 28.12.2021
169

Spotlight Agency wraz z Teamem X, wprowadza na rynek kolejne produkty

Spotlight Agency we współpracy z Teamem X, grupą zasięgowych influencerów, wprowadza na rynek kolejne produkty – serię naturalnie lekkich soków NFC, za których produkcję odpowiada firma Excellence S.A. Napoje o obniżonej w stosunku do zwykłych soków zawartości cukru będą brandowane twarzami uczestników Team X, a ich wejściu na rynek będzie towarzyszyła dwumiesięczna kampania influencerska z udziałem twórców Spotlight Agency. Soki pojawiły się dziś na półkach sieci sklepów Biedronka.

Redukcja cukru w diecie jest ogromnym wyzwaniem dzisiejszego świata. Dlatego Team X postawił na stworzenie soków zawierających wyłącznie naturalnie występujące w owocach i warzywach cukry. Powstają one na bazie wody kokosowej, soków warzywnych oraz wybranych owoców, dzięki czemu soki te są zdrowsze, mają znacznie mniej cukru i kalorii, przy jednoczesnym zachowaniu orzeźwiającego smaku.

Wiemy, jak dużym autorytetem wśród młodej widowni cieszą się uczestnicy Teamu X. Mając to na uwadze, postanowiliśmy stworzyć produkty, które przyczynią się do kształtowania zdrowych nawyków wśród młodzieży, mówi Olivia Drost, partner zarządzająca w Spotlight Agency.

Launch produktów ma miejsce dzisiaj, a towarzyszyć mu będzie intensywna, dwumiesięczna kampania influencerska, w ramach której twórcy Spotlight będą promować zdrowe postawy żywieniowe. Została zainaugurowana teledyskiem z lokowaniem produktów, który już pojawił się na kanale YouTube Teamu X. W ciągu najbliższych tygodni zaplanowane są dalsze etapy akcji promocyjnej, w tym konkurs dla fanów, który zostanie ogłoszony na kanałach social media uczestników projektu.

Comments

comments

169
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...