Spotkanie „Kobiety wiedzą, co robią – Kobiety w IT” – już dziś, 21 października

Informacja Prasowa - 21.10.2020
277

Spotkanie „Kobiety wiedzą, co robią - Kobiety w IT" - już dziś, 21 października

Spotkanie „Kobiety wiedzą, co robią – Kobiety w IT” – już dziś, 21 października

Jak być kobietą sukcesu w IT? Jakie wyzwania stoją przed początkującą programistką? Na te i inne pytania odpowiedzi padną podczas spotkania „Kobiety wiedzą, co robią – Kobiety w IT”, które odbędzie się już dziś, 21 października 2020 r. o godz. 18:00. W trakcie wydarzenia o karierze, rozwoju i przyszłości kobiet w IT rozmawiać będą doświadczone inżynierki i managerki z branży technologicznej. Spotkanie będzie dostępne online – m.in. na facebookowym profilu „Wysokich Obcasów” i „Gazety Wyborczej”.

Znaczenie kobiet dla biznesu rośnie – jak dowodzi m.in. raport Międzynarodowej Organizacji Pracy, im większa jest różnorodność płciowa, tym większa efektywność firm, w szczególności w branżach technologicznych. Podczas spotkania organizowanego przez „Wysokie Obcasy” o karierze w IT, rozwoju i przyszłości oraz m.in. sposobach na zawodowy sukces opowiedzą kobiety, które wpółtworzą branżę technologiczną.

W rozmowie, którą poprowadzi Michał Karbowiak z centrum kreatywności i biznesu Concordia Design Wroclaw, wezmą udział: Monika Junik – starsza inżynierka oprogramowania w firmie Capgemini; Danuta Kowalczyk – dyrektorka działu programowego 5G, kierowniczka programów systemów sieci mobilnych w firmie Nokia oraz Karina Pawłowska – senior cloud system engineer w firmie ATOS.

Wydarzenie odbędzie się online – m.in. na facebookowym profilu „Wysokich Obcasów” i „Gazety Wyborczej” oraz w serwisie Wyborcza.pl.Więcej informacji – na Wysokieobcasy.pl oraz  tutaj. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

„Kobiety w IT” to  jedno z 9 spotkań w cyklu „Kobiety wiedzą, co robią – LIVE”, które do 16 grudnia br. odbędą się również m.in. w Łodzi i w Warszawie.

„Wysokie Obcasy” to sobotni magazyn „Gazety Wyborczej”, tworzony z myślą o wymagających czytelniczkach i czytelnikach. Można w nim przeczytać o ważnych tematach społecznych, sprawach codziennych i tych niezwykłych, a także poznać historie kobiet – również tych niekoniecznie znanych z pierwszych stron gazet. Wiele miejsca redakcja poświęca też tematowi rodzicielstwa. Tygodnik jest dostępny razem z sobotnim papierowym wydaniem „Gazety Wyborczej” i w aplikacji „Gazety Wyborczej”, a wybrane teksty z magazynu ukazują się w serwisie Wysokieobcasy.

Comments

comments

277
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...