Sportowe sukcesy Kamila Stocha pomogą mu w biznesie

Redakcja PR - 08.01.2018
59

Sportowe sukcesy Kamila Stocha pomogą mu w biznesie

Nasz obecnie najlepszy skoczek Kamil Stoch odniósł kolejny sukces. Polak wygrał 66 Turniej Czterech Skoczni i wskoczył na pozycję lidera w klasyfikacji ogólnej.

Wiemy, że za wspomniane zwycięstwo nasz rodak otrzymał 20 tysięcy franków. Przy ogromnych pieniądzach, jakie zarabiają piłkarze nie wydaje się to być dużą kwotą. Jednak mimo stosunkowo niewielkiej wygranej, Stoch na swoim sukcesie sportowym zarobi znacznie więcej.

Od pewnego już czasu Kamil posiada swoją linię ubrań zimowych, które sprzedaje we własnym sklepie internetowym kamiland.pl. Znajdują się tam głównie czapki oraz bluzy. Nie będzie więc wielkim odkryciem, kiedy stwierdzimy, że sukcesy sportowe Kamila wpływają na zwiększenie się sprzedaży w jego sklepie.

Ciekawe jest jednak jak sportowiec buduję swoją markę i czerpie z niej zyski. Pod tym względem skoczek przypomina Roberta Lewandowskiego. Obaj sportowcy wprowadzają swoje produkty na rynek oraz umiejętnie współpracują z markami.

Kamil Stoch jest skromy i zawsze uśmiechnięty, wypowiada się merytorycznie i poprawnie. Daje mu to dodatkowe możliwości w marketingu. A przede wszystkim nie schodzi z ust Polaków za sprawą swoich sukcesów.

Życzylibyśmy wszystkim sportowcom takiego zmysłu marketingowego i PRowego, jaki posiada Stoch.

Comments

comments

59
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...