Domy w Pasymiu – sportowcu !są jeszcze wolne terminy na lato !

Informacja Prasowa - 29.04.2019
42

Wypoczynek na mazurach

Wypoczynek na mazurach

SPORTOWCU – SĄ JESZCZE WOLNE TERMINY NA LATO !

Wielkimi krokami zbliża się lato, dwa długie weekendy, możliwości weekendowych wypadów nad wodę. Czyli czysty wypoczynek w czystej formie. Co dla wielu potencjalnych gości jest bardzo ważne, okolice Pasymia są wręcz wymarzone dla uprawiania przynajmniej trzech dyscyplin sportowych: biegania, pływania, wypraw rowerowych  terenowych lub szosowych.
Od progu Domów Pasymiu do końca Ostrowa i z powrotem jest niecałe 10 kilometrów, przy okazji spotyka się wiele ptaków, dziką zwierzynę, zwierzęta hodowlane. Trasa nie jest zbyt wymagająca, kilka prostych podbiegów i miękkie podłoże.
Rowerowa wycieczka dookoła jeziora Kalwa to dystans około 22 kilometrów wiodący częściowo drogami asfaltowymi, leśnymi duktami, ścieżką biegnącą przez pola. Przez dużą część dystansu jedzie się lasem, podziwiając przyrodę ze wszystkimi jej dźwiękami i zapachami. Jezioro Kalwa jest bardzo czyste i strefa dla wprawnych pływaków, wyposażonych oczywiście w bojkę ratunkową, jest znakomitym akwenem dla codziennego treningu.
Z tego wynika, że sportowiec amator, a może i wyczynowiec, może zabrać ze sobą rodzinę aby odpoczęła w miłych warunkach, samemu zaś poświęcić trochę czasu, na szlifowanie formy.
Serdecznie Zapraszamy, niektóre letnie terminy są jeszcze wolne !
https://youtu.be/V-Sis6wjc5c

Comments

comments

42
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...