Spółka Yieldbird członkiem IAB Europe

Informacja Prasowa - 19.11.2019
255

Spółka Yieldbird członkiem IAB Europe

W październiku br. spółka Yieldbird dołączyła do IAB Europe – wiodącej organizacji zrzeszającej podmioty europejskiego ekosystemu reklamy cyfrowej. Firma z Grupy Agora specjalizująca się w optymalizacji zasobów reklamowych wydawców została drugim polskim członkiem tego stowarzyszenia. 

Dzięki członkostwu w IAB Europe przedstawiciele Yieldbird mogą aktywnie uczestniczyć w procesie tworzenia i wdrażania standardów praktyk biznesowych zapewniających spójne działanie i jednolity rozwój reklamy cyfrowej na rynku europejskim. To także okazja do wymiany doświadczeń i konsultacji z reprezentantami czołowych firm internetowych, również tych działających w branży reklamy programatycznej.

Eksperci z Yieldbird aktywnie angażują się w promowanie dobrych praktyk oraz propagowanie wiedzy związanej z główną sferą działania firmy, m.in. biorąc udział w konferencjach branżowych organizowanych przez IAB Europe. Już dziś eksperci Yieldbird opowiedzą o reklamie programatycznej od strony wydawców na konferencji The Virtual Programmatic Day IAB Europe (19 listopada br., Londyn i transmisja online).

Comments

comments

255
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...