Specjalne wydanie magazynu „Nasza Europa” na tydzień przed eurowyborami

Informacja Prasowa - 17.05.2019
232

Specjalne wydanie magazynu "Nasza Europa" na tydzień przed eurowyborami

W sobotę, 18 maja br. z „Gazetą Wyborczą” ukaże się wyjątkowy numer magazynu „Nasza Europa”, wydany na tydzień przed wyborami do europarlamentu. Czytelnicy będą mogli w nim przeczytać m.in. o najciekawszych pojedynkach na listach wyborczych do Parlamentu Europejskiego, a także sprawdzić poglądy 6 ugrupowań na konkretne tematy.

Czego naprawdę chcą Europejczycy? – o tym w nowym wydaniu „Naszej Europy” mówi Ivan Krastev, zaś prof. dr. hab. Mikołaj Cześnik z Instytutu Nauk Społecznych Uniwersytetu SWPS opowiada o propagandzie sukcesu i emocjach obecnych w polityce.
Redakcja „Gazety Wyborczej” przygotowała też specjalne zestawienia: eurowyborczych pojedynków – nie tylko pomiędzy partiami, ale też pomiędzy kandydatami z tej samej listy, a także poglądów 6 ugrupowań, które zarejestrowały listy kandydatów we wszystkich okręgach wyborczych, na konkretne tematy – m.in. co ich reprezentanci sądzą o wspólnej walucie i sprawach światopoglądowych.
Redaktorem prowadzącym wydania jest Łukasz Grzymisławski.
Specjalny numer „Naszej Europy”, liczący 12 stron, ukaże się w sobotę, 18 maja br. z „Gazetą Wyborczą” oraz „Wysokimi Obcasami”.

Comments

comments

232
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...