Specjalne, podwójne wydanie „Wysokich Obcasów Extra” z wyjątkowym prezentem – nasionami chabra bławatka

Informacja Prasowa - 04.05.2020
300

Specjalne, podwójne wydanie „Wysokich Obcasów Extra” z wyjątkowym prezentem - nasionami chabra bławatka

Specjalne, podwójne wydanie „Wysokich Obcasów Extra” z wyjątkowym prezentem – nasionami chabra bławatka

Kwarantanna w lesie, sekretne życie roślin czy rola piękna w czasach pandemii – m.in. te tematy będą poruszane w najnowszym numerze „Wysokich Obcasów Extra”. Specjalne, podwójne wydanie miesięcznika ukaże się z wyjątkowym prezentem – nasionami bławatka – dołączonym w ramach akcji „Wysokie Obcasy Extra dla klimatu: – zasiej dobro, uratuj pszczoły”, której celem jest zachęcenie czytelników do wspólnego działania na rzecz ratowania zagrożonych wyginięciem pszczół. Magazyn od środy, 22 kwietnia  br. jest dostępny w przedsprzedaży; w punktach sprzedaży prasy pojawi się 5 maja.

– Zgadzam się z Olgą Tokarczuk, że podmiotowość zwierząt należałoby wpisać do konstytucji, ale z drugiej strony w konstytucji wpisany jest trójpodział władzy, który za rządu PiS został zdemontowany. Jeśli coś trzeba konstytucyjnie chronić, to znaczy, że nie działa. Do zwierząt warto podchodzić tak jak do ludzkich ras – jesteśmy różni, ale jednocześnie tacy sami – z bohaterami okładki  – dziennikarzem i aktywistą Adamem Wajrakiem oraz biolożką, Nurią Selva Fernandez – o życiu w naturze i opowieściach z leśnej kwarantanny rozmawia Dorota Wodecka.

W najnowszym numerze „Wysokich Obcasów Extra” będzie można znaleźć m.in.: rozmowę Agnieszki Jucewicz z psychologiem dr hab. Bartłomiejem Dobroczyńskim, o tym czy piękno odgrywa jakąkolwiek rolę w ciężkich czasach czy historię kariery politycznej Tsai Ing-Wen, prezydentki Tajwanu autorstwa Roberta Stefańskiego. W części poświęconej kulturze ukażą się m.in.: tekst Mai Staniszewskiej o aktorce, Joannie Kulig i jej zmaganiach na planie serialu „The Eddy”, który 8 maja br. pojawi się na Netflixie. Nie zabraknie również rekomendacji nowości książkowych, filmowych czy muzycznych, serialowych polecajek oraz wskazówek jak nie zaniedbać życia kulturalnego w czasach pandemii.  

Tematem przewodnim najnowszego wydania miesięcznika jest ekologia – w związku z tym w numerze będzie można przeczytać również m.in. o sekretnym życiu roślin; o filozofii zero-waste, sztuce minimalizmu oraz o pszczołach i konsekwencjach ich wyginięcia, do którego przyczyniają się ludzie.

Aby pomóc ratować pszczoły, powstała inicjatywa „Wysokie Obcasy Extra dla klimatu: – zasiej dobro, uratuj pszczoły”, której celem jest ochrona pszczół i stworzenie dla nich łąki o powierzchni ok. 500 boisk piłkarskich. Aby zachęcić czytelników do wspólnego działania, zespół miesięcznika wraz z partnerem akcji firmą PNOS dołączył do najnowszego numeru wyjątkowy prezent – łącznie 130 000 torebek z nasionami kwiatu miododajnego chabra bławatka, który jest rośliną niezwykle chętnie odwiedzaną przez pszczoły. W związku z akcją na Facebooku „Wysokich Obcasów” redakcja organizuje wspólne sadzenie kwiatów. Szczegółowe informacje znajdują się na: https://www.facebook.com/wysokieobcasy

Specjalne, podwójne wydanie (maj-czerwiec) „Wysokich Obcasów Extra” z prezentem – nasionami bławatka – w punktach sprzedaży prasy będzie dostępne od 5 maja do 18 czerwca br. w cenie 9,99 zł.

W związku z obecną sytuacją związaną z pandemią koronawirusa zespół „Wysokich Obcasów Extra” po raz kolejny zachęca wszystkich czytelników do pozostania w domu i zamawiania najnowszego numeru magazynu na www.prenumerata24.pl z bezpłatną dostawą na wskazany adres. Numer można zamówić w przedsprzedaży od 22 kwietnia br. w cenie 9,99 zł. Magazyn jest wysyłany przesyłką priorytetową tak, aby  magazyn znacznie szybciej trafił do czytelnika. Magazyn można nabyć również w formie cyfrowej – na Publio.pl oraz pobrać w aplikacji „Wysokie Obcasy Extra”.

Numer promowany jest w internecie (Wysokieobcasy.pl, Wyborcza.pl, Facebook) oraz w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki). Działania reklamowe przygotował dział marketingu „Wysokich Obcasów”.

Comments

comments

300
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...