Specjalne audycje Rock Radia na święta i Nowy Rock 

Informacja Prasowa - 22.12.2020
201

Specjalne audycje Rock Radia na święta i Nowy Rock 

Specjalne audycje Rock Radia na święta i Nowy Rock
 
Rock Radio zaprasza wszystkich słuchaczy do wspólnego, rockowego spędzania Bożego Narodzenia i końcówki 2020 r. W świątecznej ramówce stacji pojawią się m.in. rozmowy z gwiazdami o wigilii, „Pierniki Rock Radia” – historie o najstarszych i wciąż występujących artystach oraz „Ości niezgody” z podpowiedziami, jak wybrnąć z trudnych rozmów przy rodzinnym stole. W sylwestrowy wieczór zespół Rock Radia podsumuje plebiscyt na Rockowy Numer Wszech Czasów, a w Nowy Rok zagra koncertowe klasyki gatunku.
W wigilię Bożego Narodzenia – 24 grudnia Rock Radio zaprosi słuchaczy na audycję z udziałem znanych osób. Agata Kulesza, Michał Koterski, Jan Borysewicz i inne odpowiedzą w niej na pytanie, jaką gwiazdę rocka posadziliby przy swoim wigilijnym stole. Audycję nadawaną od 10:00 do 15:00 poprowadzi Michał Żołądkowski.
Następnego dnia – w pierwszy dzień świąt, 25 grudnia w godz. 10:00 -15:00 gościem Rock Radia będzie Maciej Stuhr. W audycji „Ości niezgody” porozmawia on z Mariuszem Stelmaszczykiem o tym, jakich tematów unikać przy świątecznym stole – oczywiście, z przymrużeniem oka. Natomiast od 15:00 do 20:00 na antenie pojawi się program „Narodziny buntowników”. Jak wyglądała droga na szczyt m.in. Jima Morrisona, Jamesa Deana czy Curta Cobaina? – znane i nieznane fakty przedstawi Tomasz Miara.
W drugi dzień świąt od 10:00 do 15:00 będzie można wysłuchać audycji „Pierniki Rock Radia”. O najstarszych żyjących gwiazdach rocka opowiadać będzie Mariusz Stelmaszczyk. A w następnym programie Tomasz Obertyn zaprosi słuchaczy na „Święta z dreszczykiem”, prezentując kilka kryminalnych historii, jakie miały miejsce w czasie Bożego Narodzenia. Audycja potrwa do 20:00.
W Sylwestra Rock Radio już od rana będzie zapraszać wszystkich na finał Rockowego Numeru Wszech Czasów. „Bohemian Rapsody” zespołu Queen czy „Stairway to Heaven” Led Zeppelin – kto tym razem znajdzie się na szczycie notowania? 100 najlepszych klasyków rocka redakcja zagra w ostatni dzień 2020 r., a po 20:00 na antenie pojawi się wyjątkowy, „Koncertowy Finał Rocku”. Stacja wraz ze słuchaczami przeniesie się na największe światowe sceny i zaprezentuje najlepsze koncertowe klasyki rocka.
W Nowy Rok od 10:00 do 15:00 będzie można słuchać audycji „Zjazd do bazy”, w której Michał Żołądkowski opowie o skutkach balowania największych gwiazd rocka. Zaś od 15:00 do 20:00 Mariusz Stelmaszczyk przejrzy ostatnie dziesięciolecie pod kątem najważniejszych rockowych wydarzeń w programie „Klasyczna dekada”.

Comments

comments

201
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...