Spark Foundry obsługuje mediowo Segafredo Selezione

Informacja Prasowa - 16.03.2020
129

Spark Foundry obsługuje mediowo Segafredo Selezione

Agencja mediowa Spark Foundry – należąca do Publicis Groupe Polska – wygrała przetarg na obsługę mediową linii kaw Segafredo Selezione. Oznacza to rozszerzenie działań prowadzonych przez Publicis Groupe na rzecz tego klienta od 2019 roku, które dotychczas skoncentrowane były na performance marketingu i e-commerce.

Pierwsza kampania realizowana przez Spark Foundry dla Segafredo Selezione w 2020 roku ruszyła 9 marca. Prowadzona jest pod hasłem „Select your pleasure” i dotyczy kaw Segafredo z linii Selezione. Kierowana jest do klientów indywidualnych w całej Polsce i obejmuje planowanie i zakup kampanii w TV oraz w Internecie.

Publicis Groupe, w ramach struktury Publicis Commerce, będzie kontynuować całościowe działania commerce dla marki Segafredo w sklepie własnym, platformach D2C czy marketplace’ach oraz u wybranych partnerów e-commerce i e-retailerów.

Agencja Performics, również część Publicis Groupe, kompleksowo obsługuje należący do Segafredo Zanetti serwis Zarabiajnakawie.pl w zakresie działań performance (afiliacja, SEM, Paid Social) oraz produkcji materiałów kreatywnych do digitalu (kreacje performance, grafika na serwisie). W ramach współpracy realizowane są cele w obszarze pozyskiwania kontaktów B2B oraz promocji i sprzedaży profesjonalnych szkoleń baristycznych.

Comments

comments

129
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...