Sosnowiecki Instytut Publico na dłużej z sosnowiecką Kancelarią Prawną MGM

Informacja Prasowa - 21.09.2021
144

Sosnowiecki Instytut Publico na dłużej z sosnowiecką Kancelarią Prawną MGM

Sosnowiecki Instytut Publico na dłużej z sosnowiecką Kancelarią Prawną MGM

Instytut Publico od roku odpowiada za obsługę public relations Kancelarii Radców Prawnych MGM. W ramach współpracy Publico prowadzi relacje medialne, obsługuje social media czy wspiera w zakresie event marketingu. W sierpniu agencja przygotowała także nową witrynę Kancelarii. Teraz umowa o współpracy została przedłużona o kolejny rok. Obie firmy swoje siedziby mają w Sosnowcu i jak z uśmiechem dodają ich właściciele – Sosnowiec łączy – w myśl hasła promującego to miasto.

W sierpniu 2020 roku Instytut Publico rozpoczął działania na rzecz Kancelarii MGM Mirosławski, Galos, Mozes z siedzibą w Sosnowcu. Pierwotnie umowa o współpracy została podpisana na rok w wyniku rozpoznania rynku przez Kancelarię. Obecnie przedłużona została o kolejny rok. W ciągu 12 ostatnich miesięcy, Kancelaria MGM zagościła w blisko 150 medialnych materiałach eksperckich, a nawet na okładkach ogólnopolskich, cenionych czasopism, m.in.: Rzeczpospolita, Wysokie Obcasy, Radio ZET, Prawo.pl, Money.pl, Infor czy Rynek Zdrowia. W poprzednim miesiącu została zaprezentowana także nowa witryna internetowa klienta, która dostępna jest pod adresem: https://kancelariamgm.pl/. Założone cele na rok wspólnych działań zostały z sukcesem zrealizowane.

Dotychczasową współpracę i prognozy na przyszłość komentują właściciele firm. Podkreślając przy tym z uśmiechem, że obie firmy połączył Sosnowiec, zgodnie z hasłem promującym to jedno z najbardziej znanych miast w Polsce. Zgodnie przyznają, że o sukcesie realizowanych działań i współpracy obu firm zadecydowała wysoka kultura pracy, zaangażowanie i skuteczność prowadzonych działań.

– Pierwszy rok współpracy z Instytutem Publico zakończyliśmy dużym sukcesem. Zakreśliliśmy cele komunikacji, wybraliśmy odpowiednie do ich realizacji narzędzia. Wiele z tych założeń udało nam się wspólnie osiągnąć. Można powiedzieć, że wzajemnie się siebie nauczyliśmy. To doświadczenie bardzo pozytywnie wpłynęło na zespół naszej Kancelarii. Ale ten swoisty projekt nie jest zakończony, a przed nami jeszcze sporo pracy. Naszego partnera – Instytut Publico – cechuje duży etos pracy, profesjonalizm, kreatywność i  skuteczność. Jestem przekonany, że nasza współpraca w kolejnym roku przyniesie obu stronom wiele satysfakcji. Dwa podmioty z tego samego miasta – Sosnowca – to podwójna moc – z uśmiechem podsumowuje radca prawny Mariusz Mirosławski, wspólnik w Kancelarii Radców Prawnych MGM.

Z kolei Instytut Publico podsumowuje:

– Od pewnego już czasu w naszej pracy mocno zwracamy uwagę nie tylko na wartość kontraktu i cele PR, ale także na kulturę i atmosferę współpracy. To ważne z kim i jak się pracuje. Obsługa PR kancelarii prawnej to zadanie wymagające i zdecydowanie różniące się od PR komercyjnego. Kancelaria MGM to fachowcy w swojej dziedzinie, ale co niezwykle ważne – naszej kooperacji towarzyszy wzajemny szacunek, wspólne wartości i kultura tej relacji. W dzisiejszych czasach to coraz rzadsze. Życzymy naszemu Klientowi i nam dalszej owocnej i przyjemnej współpracy. Cieszymy się, że… Sosnowiec łączy! – dodaje dr Krystian Dudek, właściciel Instytutu Publico.

Instytut Publico w dalszym ciągu odpowiadać będzie za działania public relations na rzecz Kancelarii MGM, prowadzenie relacji medialnych, działania w zakresie content marketingu obejmujące kanały social media oraz event marketing i bieżące doradztwo wizerunkowe.

Comments

comments

144
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...