Somfy rozpoczyna współpracę z Komunikacją+PR

Informacja Prasowa - 08.06.2021
173

Somfy rozpoczyna współpracę z Komunikacją+PR

Somfy rozpoczyna współpracę z Komunikacją+PR

 Firma Somfy rozpoczęła współpracę z Komunikacja+PR, agencją wchodzącej w skład Grupy Komunikacja Plus. Somfy jest światowym liderem w zakresie automatyki domowej i budynkowej oraz kluczowym dostawcą rozwiązań smart home do sterowania w budynkach mieszkaniowych i komercyjnych.  W ramach umowy K+PR odpowiadać będzie za bieżące wsparcie marki w obszarze Public Relations oraz komunikacji na portalu LinkedIn.

Działania Komunikacji+PR z zakresu komunikacji produktowej prowadzone dla Somfy skupią się na zwiększeniu aktywności w obszarze media relations i CSR, prowadzeniu biura prasowego, realizacji kampanii komunikacyjnych w obszarze kluczowych projektów marki Somfy, koordynowaniu kampanii influencerskich oraz w bieżącym wsparciu strategicznym. Ponadto K+PR odpowiada za prowadzenie komunikacji profilu firmowego marki na portalu LinkedIn.

Liderem zespołu po stronie agencji jest Magdalena Maksymiuk, która pełni funkcję PR Consultant w dziale Tech&Consumer kierowanym przez Marcina Kuchno. Za działania w mediach społecznościowych odpowiada za to Social Media Consultant – Aleksandra Czyżewska.

Współpraca została podjęta w drodze konkursu.

***

SOMFY to światowy lider w zakresie automatyki domowej i kluczowy dostawca rozwiązań smart home do sterowania w budynkach mieszkalnych i komercyjnych. Somfy od lat opracowuje produkty, które wprowadzają domy na poziom Internetu Rzeczy (Internet of Things). Łączy ze sobą jednym systemem różne urządzenia, zmieniając domy na całym świecie w komfortowe i bezpieczne domy inteligentne. Wysoką jakość produktów firmy Somfy ceni 220 milionów użytkowników. Firma powstała w 1969 roku w Cluses we Francji. Międzynarodowy zasięg działalności obejmuje blisko 120 oddziałów na całym świecie, zatrudniając ponad 6000 pracowników. W Polsce spółka istnieje od 1996 roku. W 2014 roku powstała należąca do Somfy fabryka SOPEM w Niepołomicach. Obecnie oprócz jednostki produkcyjnej oraz Działu Badań i Rozwoju, funkcjonuje w Niepołomicach Wschodnioeuropejska Platforma Dystrybucyjna, która dostarcza produkty do odbiorców z całej Europy Środkowo-Wschodniej.

 

Comments

comments

173
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...