Soligrano rozszerza zakres współpracy z All Hands

Informacja Prasowa - 12.05.2021
88

Soligrano rozszerza zakres współpracy z All Hands

Soligrano rozszerza zakres współpracy z All Hands

Marka Soligrano zdecydowała o rozszerzeniu współpracy w ramach obowiązującej umowy z agencją All Hands. Agencja zajmie się przygotowaniem nowej strategii marki oraz działaniami z zakresu komunikacji wewnętrznej.

All Hands współpracuje z Soligrano od grudnia 2020 roku. Odpowiada za public relations, komunikację w social media, przygotowuje dla marki specjalistyczne treści oraz koordynuje aktywności z influencerami. Wszystkie działania w ramach kontraktu koordynuje Joanna Ciastek, senior account executive.

Soligrano to największy producent zbóż ekspandowanych w Polsce. Firma posiada własne pola uprawne o powierzchni 1700 hektarów, które zapewniają wysoką jakość surowca. Dysponuje również najnowocześniejszym w Europie parkiem maszynowym wykorzystywanym do produkcji zbóż ekspandowanych. Jej produkty dostępne są na wielu zagranicznych rynkach i zbierają nagrody w prestiżowych międzynarodowych konkursach.

All Hands Agency to pierwsza w Polsce agencja marketingowa skupiona wokół idei zrównoważonego rozwoju. Specjalizuje się w obsłudze marek z zakresu projektów csr, przygotowywania strategii, komunikacji z mediami oraz produkcji specjalistycznych treści.

Comments

comments

88
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...