#solidarnośćPRowców – Agnieszka Bednarczyk nadal nas potrzebuje!

Informacja Prasowa - 22.02.2022
283

#solidarnośćPRowców – Agnieszka Bednarczyk nadal nas potrzebuje!

#solidarnośćPRowców – Agnieszka Bednarczyk nadal nas potrzebuje!

To już trzeci rok walki członkini Polskiego Stowarzyszenia Public Relations o powrót do możliwie normalnego, samodzielnego życia po ciężkim wypadku spowodowanym przez pijanego kierowcę.

Nasza społeczność regularnie stara się pomagać Agnieszce Bednarczyk w jej zmaganiach, dzięki akcji #SolidarnośćPRowców. Apelujemy do wszystkich ludzi dobrej woli o przekazywanie 1% podatku, wpłacanie darowizn, a także o gesty emocjonalnego wsparcia.

Byłam silna. Byłam odważna. Jestem słaba. Może chwilowo. Nie tak odważna. Przed TĄ operacją. Która 25.02.2022. Oby… Słyszałam, że jestem silna, mądra. Nieustraszona. Wiedziałam, to prawda. Od zawsze. Że nie ma rzeczy niemożliwych. Teraz są rzeczy możliwe. Do zrobienia. Po dwóch latach czekania. Ale trudne i ryzykowne. Tak. Teraz jestem przed najważniejszą, po wypadku, operacją. Rekonstrukcyjną. Właściwe dwoma. Jednocześnie. I jestem zmęczona. Jestem przestraszona. Zostało kilka dni. I chyba tylko dlatego, że zamierzam stawić się na oddział, to jestem dzielna i konsekwentna”. – to fragment wpisu Agnieszki sprzed kilku dni, który opublikowała na profilu facebookowym.

Przed nią bardzo trudny czas, który ma przynieść w dłuższej perspektywie odczuwalną poprawę. – „Agnieszka wielokrotnie podkreślała, że nasza pamięć, inicjatywy, a także materialna pomoc, choć to ostatnie jest obiektywnie kroplą w morzu potrzeb, mają dla niej wielkie i realne znaczenie. Nigdy nawet przez myśl nam nie przeszło, że w ramach akcji #solidarnośćPRowców poprzestaniemy na jednorazowym zrywie. Pomagamy na różne sposoby. Niemniej, oczywiste jest, że kluczowe są finanse. Uprzejmie prosimy Koleżanki i Kolegów po fachu o datki, poszukiwanie innych pól do pomocy, a przy okazji manifestowanie zawodowej i ludzkiej solidarności właśnie” – zachęca Luiza Jurgiel – Żyła, prezeska PSPR.

Niedawny jesienny event „PSPR Day” był sposobnością, aby uzbierać i przekazać na konto Agnieszki kilka tysięcy złotych. Wszystkie dotychczasowe inicjatywy (zbiórki, aukcja, sprzedaż gadżetów) przyniosły efekt kilkudziesięciu tysięcy złotych, pochodzących od „polskiego PR”. Od osób prywatnych, firm, agencji, a także podmiotów branżowych: od Związku Firm Public Relations (raz jeszcze pięknie dziękujemy) oraz Polskiego Stowarzyszenia Public Relations.

Aga, wierzymy mocno, że przyjdzie lepszy czas, uśmiech i spokój. A nadludzkie siły nie będą już potrzebne. Myślimy o Tobie! Ponownie spotkamy się, ot, po prostu przy kawie, będziemy rozmawiać o sprawach istotnych, ale i trywialnych, dużo żartować. I znów nas zapytasz: co tam ciekawego w Stowarzyszeniu?

—————————————–

Wpłaty 1% podatku

Podczas wypełniania formularza PIT wpisz „KRS 0000270261” oraz następujący cel szczegółowy: AGNIESZKA BEDNARCZYK 9712

Darowizn można dokonywać poprzez zbiórkę online:

https://www.siepomaga.pl/agnieszka-bednarczyk

Comments

comments

283
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...