Social Tigers przejmuje social media marki Krupnik 

Informacja Prasowa - 19.05.2020
108

Social Tigers przejmuje social media marki Krupnik 

Social Tigers przejmuje social media marki Krupnik

Krupnik – jedna z najbardziej znanych marek alkoholowych w Polsce rozpoczyna współpracę z agencją digital Social Tigers.

W ramach umowy agencja Social Tigers będzie odpowiadała za prowadzenie działań content marketingowych i reklamowych na Facebooku i Instagramie marki Krupnik.

“Parafrazując claim naszego nowego Klienta, cieszymy się że Krupnik postawił na Social Tigers w tak ważnym dla marki roku. Krupnik idzie z duchem czasu, a silne social media są nieodłącznym elementem budowania działań wizerunkowych marki. Połączenie siły niedźwiedzia – odświeżonego logo Krupnika – z tygrysią zwinnością poruszania się w digitalowej dżungli, to naszym zdaniem przepis na sukces” – mówi Franciszek Georgiew, CEO Social Tigers.

Umowa współpracy została podpisana w maju, a pełna obsługa profili social media marki ruszy z początkiem czerwca. Za działania po stronie agencji Social Tigers odpowiada Dorota Woźniczka z zespołem.

Krupnik posiada w swoim portfolio wódkę czystą, likiery smakowe i likiery mleczne. Jej właścicielem jest firma Marie Brizard Wine&Spirits Polska. Krupnik jest firmą nr 3 na rynku alkoholi mocnych w Polsce.

Comments

comments

108
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...