Skórzane ubrania i odważne kolory – prezentacja największych trendów tej zimy w lutowym wydaniu „Avanti”

Informacja Prasowa - 23.01.2020
28

Skórzane ubrania i odważne kolory - prezentacja największych trendów tej zimy w lutowym wydaniu „Avanti"

Co jest modowym hitem tej zimy? Jak wybrać idealny zapach na Walentynki? Dlaczego każda kobieta powinna mieć w szafie garnitur? Odpowiedzi na te i inne pytania będzie można znaleźć w lutowym numerze „Avanti”. Najnowsze wydanie miesięcznika będzie dostępne w sprzedaży od 24 stycznia br.

Tematem przewodnim najnowszego wydania miesięcznika jest najmodniejszy trend sezonu – skóra i jej zimowa odsłona w mocnych, zaskakujących kolorach. Nie zabraknie również satyny w odcieniach czekolady i karmelu, ciepłego brązu w wieczorowym wydaniu, wyniosłego fioletu czy bogatych florystycznych deseni inspirowanych brytyjskimi ogrodami. Dodatkowo stylistki magazynu prezentują modowe triki, które pozwalają pokonać zimową melancholię.

Prócz tego czytelniczki „Avanti” znajdą w najnowszym numerze m.in: historię pokazów mody w czterech stolicach mody –  Paryżu, Mediolanie, Londynie i Nowym Yorku, w których w lutym odbywają się pokazy najnowszych kolekcji. Dla zakochanych przygotowano przegląd harmonijnie dobranych lub kontrastowo dopełniających się duetów zapachów, które idealnie podkreślą więź z drugą połówką nie tylko w czasie Walentynek.  Badania pokazują, że odpowiedni ubiór potrafi pomóc w zdobywaniu tego, czego się chce, a dobrze skrojona marynarka dodaje pewności siebie. Z tego powodu redakcja zaprezentowała czytelniczkom interesujące przykłady obowiązkowego zestawu w szafie współczesnej kobiety – garnituru. W lutowym wydaniu „Avanti” czytelniczki znajdą również test kryjących podkładów, które upodobały sobie Polki oraz informacje o tym jak chronić skórę zimą.

W numerze zostaną przedstawione również marki zakwalifikowane do plebiscytu Top Avanti 2019: z każdej kategorii (m.in bielizna, obuwie, kosmetyki) jury wybrało 5 produktów, które będą walczyć o miano najlepszych w swojej kategorii. Szczegóły wydarzenia: https://topavanti.pl/

Lutowe „Avanti” pojawi się w punktach sprzedaży prasy 24 stycznia br., w cenie 5,99 zł.

Najnowszy numer miesięcznika będzie promowany w radiu (radiostacje Grupy Radiowej Agory), kinach sieci Helios, serwisach grupy Gazeta.pl oraz mediach społecznościowych. Działania reklamowe przygotował dział marketingu czasopism Agory.

Comments

comments

28
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...