Škoda Polska z dwiema nagrodami w Konkursie Klubu Twórców Reklamy 2023!

Informacja Prasowa - 20.10.2023
81

Prestiżowy konkurs KTR i wieńcząca go gala wręczenia nagród to wielkie święto kreatywności i twórczej energii

Kapituła plebiscytu co roku zbiera się w celu wyróżnienia najlepszych dzieł polskiej reklamy. W tegorocznej edycji wydarzenia jury dwukrotnie nagrodziło kampanię „Škoda Enyaq. Niezawodność, zaufanie, misja. W służbie TOPR”. Uroczyste wręczenie nagród  odbyło się 16 października w Teatrze Polskim.

Konkurs Klubu Twórców Reklamy, zorganizowany po raz pierwszy w 2004 roku, to największe polskie wydarzenie branży kreacji reklamowej. W plebiscycie szczególnie doceniane są: wyrazista komunikacja, niestandardowe i przełamujące konwencję idee oraz aktualność użytych narzędzi, mediów i tematów. Nominacje przydzielane są w czterech głównych kategoriach: Communication, Design, Technology oraz Craft.

Spot „Škoda Enyaq. Niezawodność, zaufanie, misja. W służbie TOPR” został nagrodzony srebrną i brązową nagrodą w kategorii Craft-Video. Nagrodzona przez KTR kampania to jeden ze sposobów uhonorowania wieloletniej współpracy Škody i Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jest to także pierwszy w Polsce spot wykonany w nowoczesnej technologii dźwięku przestrzennego Dolby Atmos.

Za koncepcję kampanii oraz jej egzekucję odpowiadała agencja GoldenSubmarine wspólnie z domem produkcyjnym Good Fellas, reżyserem Marcinem Filipkiem i operatorem Wojciechem Zielińskim. Nagrodzony spot można obejrzeć na kanale YouTube Škoda Polska: FILM.

Comments

comments

81
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...