SIREN7 nowym klientem All Hands

Informacja Prasowa - 06.05.2021
296

SIREN7 nowym klientem All Hands

SIREN7 nowym klientem All Hands

Agencja marketingowa All Hands wspiera komunikacyjnie i wizerunkowo markę

SIREN7, której producentem w Polsce jest firma Advel Polska.

W ramach kontraktu agencja będzie prowadziła na rzecz klienta działania z zakresu public relations oraz komunikację w social mediach. All Hands zajmie się również wsparciem marki w zakresie programów csr, treści na stronie internetowej produktu SIREN7 oraz zarządzaniem budżetem reklamowym.

All Hands jest pierwszą agencją pracującą z Advel Polska na zasadzie tak kompleksowej i stałej obsługi. Współpraca rozpoczęła się 4 maja. Strony nie ujawniają długości kontraktu.

Za obsługę klienta po stronie agencji odpowiada Bartosz Popsuj, project manager.

SIREN7 to stworzone przez inżynierów urządzenie montowane do przedniej części pojazdu (samochodu lub motocykla) mające za zadanie ostrzegać dzikie zwierzęta przed nadjeżdżającym pojazdem oraz jednocześnie chronić kierowców przed wypadkami z udziałem dzikich zwierząt. Wydajność i działanie urządzenia zostało potwierdzone przez KTI – Instytut Badań Komunikacyjnych Dział Akustyki Komunikacyjnej w Budapeszcie oraz Europejską Kartę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Komisji Europejskiej (European Road Safety Charter European Commission Road Safety). SIREN7 nie wymaga żadnego źródła energii, jest zasilane przez wiatr.

Comments

comments

296
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...