Oferta pracy
Dodany 20.03.2019 Ważność 19.04.2019
Wrocław, dolnośląskie Fly PR Anna Szeflińska

Stanowisko

Specjalista

Doświadczenie

do 2 lat (Junior)

Wymagania

Agencja FlyPR Anna Szeflińska poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko kierownika biura.

Praca na zastępstwo (12 miesięcy)

- mile widziane wykształcenie techniczne (preferowany Absolwent/Absolwentka z dyplomem architektury lub budownictwa),
- kreatywność,
- komunikatywność,
- dyspozycyjność,
- bardzo dobra organizacja i umiejętność planowania,
- umiejętność samodzielnej pracy oraz elastyczność,
- bardzo dobra znajomość rynku budowlanego,
- znajomość programów graficznych,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
- preferowany własny komputer wraz z oprogramowaniem,
- prawo jazdy kategorii B,
- mile widziany własny samochód.

Obowiązki

- dbanie o zaopatrzenie firmy w materiały i usługi niezbędne do jej prawidłowego funkcjonowania,
- odpowiedzialność za dostarczanie faktur do biura rachunkowego,
- wsparcie w przygotowaniu tekstów branżowych,
- wsparcie w przygotowywaniu tłumaczeń teksów technicznych – z języka angielskiego na język polski
- prace graficzne i koncepcyjne: przygotowywanie ofert, nowego szablonu strony www, grafik

Gwarantowane

- umowę o pracę na zastępstwo (12 miesięcy),
- wynagrodzenie w wysokości 5-6 tysięcy brutto miesięcznie,
- możliwość pracy zdalnej za pomocą środków komunikacji elektronicznej,
- służbowy telefon oraz inny sprzęt w ramach zapotrzebowania,
- codzienne pogłębianie wiedzy i doświadczenia organizacyjnego oraz stały rozwój, a także stabilne warunki zatrudnienia.

Jak aplikować?

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres:[email protected]

Zastrzegamy sobie kontakt jedynie z wybranymi kandydatami.

Pozostałe

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę FLYPR Anna Szeflińska z siedzibą przy ul. Białowieskiej 20a/11 we Wrocławiu do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko kierownika biura. Przetwarzanie danych odbywać się będzie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do zakończenia procesu rekrutacji.