Firma PR
Dodany 23.04.2019
Warszawa, mazowieckie Justyna Szafraniec
Postępu 15 B, 02-676 797604442

Osoba

Justyna Szafraniec

Stanowisko

Head of Communications

Nagrody

1. Generali - Ubezpieczycielem roku 2018 według Gazety Ubezpieczeniowej
Gazeta Ubezpieczeniowa przyznała Generali tytuł Ubezpieczyciela roku 2018 za „całe spektrum spektakularnych i efektywnych posunięć wykonanych w 2018 r.\" przez Generali. Gazeta docenia m. in. \"przejęcie Concordii, wprowadzenie szeregu rozwiązań stworzonych we współpracy z agentami oraz stworzenie alternatywnej do obniżek cen zachęty dla nowych klientów OC ppm.\"
2. Andrea Simoncelli, Prezes Generali Polska został Człowiekiem Roku Ubezpieczeń 2018
3. Ubezpieczenie mieszkaniowe Proama - marki należącej do Generali - zajęło pierwsze miejsce a ubezpieczenie mieszkaniowe Generali - trzecie w rankingu towarzystw oferujących najlepsze polisy mieszkaniowe, przeprowadzonym przez Polski Instytut Badań Jakości.
4. Ubezpieczenie turystyczne Generali z myślą o podróży oraz ubezpieczenie Autocasco w Generali otrzymały Ordery Finansowe 2018 w corocznym konkursie miesięcznika Home and Market.

Informacje dodatkowe

Generali Polska jest częścią Grupy Generali, jednej z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych, która od ponad 185 lat jest synonimem bezpieczeństwa i innowacyjności, zaspokajając zróżnicowane i wciąż zmieniające się potrzeby milionów Klientów na całym świecie.
W Polsce Grupa Generali obecna jest od 1998 r. Firma wspiera swoich Klientów poprzez ochronę majątku i życia osób indywidualnych, zarządzanie oszczędnościami emerytalnymi oraz ubezpieczanie małych i średnich firm oraz korporacji.
Działalność w Polsce Generali prowadzi poprzez cztery wyspecjalizowane spółki:
- Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
- Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
- Generali Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.
- Generali Finance Sp. z o.o.
Generali stawia na długoterminową współpracę z Klientami kompleksowo chroniąc to, co dla nich najcenniejsze, na każdym etapie ich życia i rozwoju, starając się być dla swoich Klientów partnerem na całe życie. Stawiając Klienta w centrum swoich działań ubezpieczyciel wdraża nowoczesne rozwiązania, które mają na celu jak najwyższy poziom zadowolenia Klienta i wsparcia go szczególnie w sytuacji, kiedy to wsparcie jest mój najbardziej potrzebne, czyli szczególnie w procesie likwidacji szkody.