Agencja
Dodany 29.05.2019
WARSZAWA, mazowieckie LoveBrands Relations
GEN. JÓZEFA ZAJĄCZKA 11, 01-510 733014461

Specjalizacja

Public relations

O nas

LoveBrands Relations powered by Grandes Kochonos to agencja strategicznej komunikacji zintegrowanej, która oferuje swoim klientom kompleksową obsługę, w oparciu o tradycyjny PR z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi m.in. influencer i content marketingowych.

LoveBrands to marki, które dostarczają klientom nie tylko określone produkty lub usługi, ale także konkretne emocje i przeżycia. Efektywność komunikacyjną osiągają łącząc komunikację ATL, PR i Digital w ramach zintegrowanych strategii komunikacyjnych. Wierzymy w siłę marketingu emocjonalnego, który koncentruje się na pokazaniu ludzkiej twarzy marki czy firmy, wzbudzeniu zaufania odbiorcy oraz opiera się na działaniach wizerunkowych, których efektem jest oczekiwane postrzeganie marki. Kluczem jest budowanie rzeczywistych relacji z konsumentami w oparciu o różnorodne narzędzia komunikacyjne. Specjalizujemy się w działaniach na rzecz marek i firm, które już zasłużyły na miano LoveBrandu, ale swoją ofertę kierujemy także do tych, które do niego aspirują.

Nagrody

Srebrny Spinacz w 2016 roku w kategorii „Komunikacja antykryzysowa i komunikacja kryzysowa” za „Polacy wreszcie mają własną wyścigówkę – Arrinerę!
Najlepszy design stoiska na międzynarodowych targach Autosport International 2016 w Birmingham

Najwięksi klienci

Novo Nordisk, Roche, Frosta, TiM, Huawei, pracuj.pl, Play, Tidal, Zortax, E. Wedel, Vichy, Danone, Rimmel London, Coty, Fundacja STOMAlife, Algeco