Agencja
Dodany 30.03.2016
Warszawa, mazowieckie Komunikado PR
Beli Bartoka 8/74, 02-787 22/6491953

Specjalizacja

PR&media relations, digital PR, event PR, CSR, content marketing, employer branding

O nas

Agencję Komunikado PR tworzy zespół ludzi, których łączy wspólna pasja – komunikacja i PR. Skutecznie zarządzamy informacją, wdrażając zróżnicowane działania komunikacyjne. Doradzamy, jak realizować postawione cele i skupiać uwagę odbiorców. Kreatywne pomysły są zawsze poparte przemyślaną i zaplanowaną strategią oraz dogłębną analizą.
Nasze działania to unikatowy pakiet usług, przygotowany z myślą o konkretnym kliencie, dopasowany do jego potrzeb, oczekiwań i możliwości. Zawsze identyfikujemy się z firmą, dla której pracujemy. Nad realizacją konkretnej kampanii czuwa dedykowany zespół, którego członkowie posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie. Stałymi elementami współpracy z klientem są dla nas otwartość, partnerstwo i zaufanie.

Najwięksi klienci

Enel-Med, Castrol, Osram, Velux, Inditex, Modlin-Bus, MEDI System, Gore, Znak, Crawford, Madej Wróbel, Accace, Harlequin, Mira.

Informacje dodatkowe

Mamy doświadczenie we współpracy z firmami z sektora motoryzacyjnego, budowlanego, spożywczego, instalacyjnego, medycznego, transportowego, finansowego, ubezpieczeniowego, odzieżowego, wydawniczego i wielu innych, z zakresu B2B i B2C.
Cechuje nas profesjonalizm, rzetelność, terminowość i dbałość o szczegóły, jesteśmy też pełni entuzjazmu, inicjatywy i świeżych pomysłów. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.
Umiejętnie wykorzystujemy media relations – znamy specyfikę pracy dziennikarzy, wiemy, co decyduje o medialności produktów, osób, firm i instytucji.
Naszym atutem jest połączenie dwóch światów – agencji i korporacji. Nasi konsultanci zbierali doświadczenia w public relations pracując zarówno w działach PR w firmach, jak i prowadząc projekty komunikacyjne w agencjach PR, reklamowych i eventowych. Dzięki temu posiadamy unikatową wiedzę o tym, jakie oczekiwania i potrzeby ma klient.