Agencja
Dodany 05.07.2016
Warszawa, mazowieckie Unicorn Media
Czapelska 40 lok. 4, 04-081 691451213, fax: 691451213

Specjalizacja

Relacje Inwestorskie (IR), PR Produktu, PR Korporacyjny, PR Wizerunkowy, PR w Finansach

Obszar działalności

Cała Polska

O nas

Unicorn Media - przykłady współpracy i referencje odnoszą się wyłącznie do efektów i jakości prowadzonych działań. Zamiast listów polecających stosujemy raporty zawierające wyniki poświadczone przez klientów, których kampanie czy strategie zakończone zostały sukcesem wizerunkowym.

Dla Unicorn Media najważniejsze jest zrozumienie potrzeb klientów, określenie ich punktu docelowego i drogi, która do niego doprowadzi. Taka mapa i ścieżka koniecznych działań pomaga agencji w bardzo precyzyjnym zaprojektowaniu i realizacji strategii PR.

Nagrody

Złoty Spinacz 2015 w kategorii PR Produktu dla kampanii marki New Holland - \\\\\\\"Ciągnik dla Rolnika nie dla Komornika\\\\\\\"

Najwięksi klienci

New Holland, Polski HR, Skarbnica Narodowa, Ailleron, Wawel Service.

Informacje dodatkowe

Unicorn Media to nowoczesna agencja PR, specjalizująca się w komunikacji gospodarczej firm. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i umiejętnemu wykorzystaniu wiedzy, stosuje wyłącznie funkcjonalne narzędzia, które gwarantują najlepsze efekty.

Doradztwo i działania PR są dla nas pasją i życiowym wyzwaniem. Realizując projekty dla naszych klientów staramy się, aby zaproponowane narzędzia przyniosły korzyści określonym markom oraz pracownikom danej organizacji.

Do efektywnej realizacji strategii wykorzystujemy klasyczne i nowoczesne narzędzia. Komunikację z prasą, telewizją i rozgłośniami radiowymi wspieramy działaniami na portalach social media i w świecie Internetu. Zapewnia to dużo większą skuteczność realizowanych kampanii i znacznie szersze dotarcie do grupy docelowej.