Sierpniowe „Wysokie Obcasy Extra” z Madonną na okładce oraz audiobookiem „Moja najdroższa”

Informacja Prasowa - 18.07.2018
204

Sierpniowe „Wysokie Obcasy Extra” z Madonną na okładce oraz audiobookiem „Moja najdroższa”

Bohaterką okładki najnowszego wydania „Wysokich Obcasów Extra” jest Madonna – najsłynniejsza kobieta w historii muzyki pop, skandalistka walcząca o prawa kobiet i mniejszości, która za chwilę skończy 60 lat. Redakcja magazynu przedstawi sylwetkę artystki oraz odkryje sekrety jej urody. W sierpniowym numerze można też przeczytać o fenomenie projektanta Alexandra McQueena, o tym ile znane osoby oddałyby za młodość oraz rozmowę z seksuologiem Andrzejem Gryżewskim o letnich romansach. Wydanie będzie można kupić z poruszającym audiobookiem Gabriela Tallenta „Moja najdroższa”. 

Sierpniowe „Wysokie Obcasy Extra” z Madonną na okładce oraz audiobookiem „Moja najdroższa”

Madonna to nie tylko uznana artystka, która sprzedała ponad 300 mln płyt, ale też skandalistka walcząca o prawa innych: Jestem polityczna, wierzę w wolność wyrażania siebie. Wierzę w równe prawa dla wszystkich ludzi. I wierzę, że kobiety powinny być paniami własnej seksualności i własnej ekspresji seksualnej. Nie wierzę za to, że jest jakiś określony wiek, w którym nie możesz mówić, czuć i być tym, kim chcesz – mówi gwiazda. W sierpniowym numerze magazynu redakcja przedstawi „Ewangelię wg Madonny”.
W nowym wydaniu „Wysokich Obcasów Extra” czytelnicy znajdą również:
– TEMAT NUMERU: „Ile oddasz za młodość?” – opowieści terapeutki Ewy Woydyłło, fotografa Tadeusza Rolkego, aktorki Renaty Dancewicz i aktora Macieja Stuhra o potyczkach z czasem.
– w dziale ON RZĄDZIŁ MODĄ – sylwetka projektanta Alexandra McQueena: Miał wizję kobiety, która ma nosić jego ubrania. Chciał, by były dla niej zbroją, by dodawały jej sił. Chciał, by świat się tej kobiety obawiał. Wysyłał na wybiegi i w świat kolejne kreacje dla takich kobiet. Szukał seksu, fetyszy. Nie unikał makabry, jego moda miała kły i pazury. Często dosłownie.
– PSYCHOLOGIA: „Czym jest polska melancholia” – Mira Marcinów autorka książki „Historia polskiego szaleństwa” w rozmowie z Agnieszką Jucewicz opowiada o historii tęsknicy – polskiej melancholii XIX wieku, dzisiaj określanej depresją.
– SEKS: „Co było w Mielnie, zostaje w Mielnie” – o letnich romansach, odkrywaniu nowych doznań w seksie oraz o tym, dlaczego polscy mężczyźni są słabsi we flirtowaniu od cudzoziemców, mówi seksuolog Andrzej Gryżewski.
– PARA W PODRÓŻY – opowieść Adeli Tarkowskiej o podróży rowerem dookoła świat, w którą wyruszyła wraz ze swoim chłopakiem przed ośmioma laty.
Sierpniowy numer „Wysokich Obcasów Extra” będzie można kupić z audiobookiem Gabriela Tallenta „Moja najdroższa”. Powieść odniosła ogromny sukces w USA i na świecie, została ogłoszona najważniejszą książka 2017 roku przez „Washington Post” i „New York Timesa” – to poruszająca historia o okrucieństwie wyrządzonym z miłości i o ocaleniu, która porusza w człowieku najgłębsze emocje.
Wydanie będzie dostępne w sprzedaży od 19 lipca do 16 sierpnia br. w cenie 7,99 zł; wersja z audiobookiem będzie kosztować 9,99 zł.
Numer wspiera promocja w internecie (Wysokieobcasy.pl, Wyborcza.pl, Facebook), w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej tygodniki, tygodnik „Polityka”) oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej. Działania reklamowe przygotował dział marketingu „Wysokich Obcasów”.

Comments

comments

204
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...