Sierpniowe „Wysokie Obcasy Extra” o tym czy świat bez filtrów istnieje

Informacja Prasowa - 19.07.2023
80

Bohaterką okładki jest amerykańska aktorka i producentka filmowa, Jennifer Aniston

W czwartek, 20 lipca 2023 r. ukażą się sierpniowe „Wysokie Obcasy Extra”. Tym razem tematem numeru jest pytanie, czy świat bez filtra jest jeszcze możliwy? Bohaterką okładki jest amerykańska aktorka i producentka filmowa, Jennifer Aniston. Nowe wydanie „Wysokich Obcasów Extra” będzie dostępne również z prezentami w postaci numeru specjalnego Wysokich Obcasów „Psychologia dla rodziców lub książki na lato.
Sierpniowe „Wysokie Obcasy Extra” prezentują kolejne inspirujące artykuły – na łamach numeru ukażą się rozmowy z aktorką Oriną Krajewską o tym, kiedy komplement staje się oceną, z aktorem Maciejem Stuhrem o ojcostwie oraz o ukrywaniu bólu z posłanką Joanną Scheuring-Wielgus.
Redakcja w najnowszym numerze „Wysokich Obcasów Extra” poruszyła temat apek pułapek, czyli aplikacji, które za pomocą filtrów poprawiają nie tylko niedoskonałości, ale nawet zmieniają rysy twarzy. W ramach artykułu dziennikarki, redaktorki i fotoedytorki „Wysokich Obcasów” i „Wysokich Obcasów Extra” przetestowały aplikacje, by pokazać, jak działają filtry.
Dodatkowo w cyklu Herstoria Dominika Wantuch przybliży czytelnikom i czytelniczkom życie twórczyni lalek Barbie, czyli Ruth Handler. Natalia de Barbaro w swoim felietonie opowie, jak wygląda prawdziwe siostrzeństwo, a Dorota Szęlogowska poszuka odpowiedzi na pytanie, jak wyjść z poczucia Winy. A z Reyą Allan, aktorką grającą Ciri w serialu Netflixa „Wiedźmin” rozmawiała Joanna Wróżyńska.
Na łamach nowego wydania miesięcznika czytelniczki i czytelnicy znajdą również tekst Moniki Redzisz o Poliamorii, o tym kiedy seks nie działa opowie seksuolożka Beata Kuryk-Baluk w rozmowie z Zuzanną Kuffel, a Izabela O’Sulivana udowodni, że relacje lepiej ratować przed wyjazdem niż już w trakcie jego trwania.
Nowe „Wysokie Obcasy Extra” pojawią się w punktach sprzedaży prasy w czwartek, 20 lipca br. (w cenie 12,99 zł).  Wydanie będzie dostępne będzie również w wersji z prezentami: numerem specjalnym Wysokich Obcasów „Psychologia dla rodziców” (w cenie 12,98 zł) lub książką na lato (w cenie 12,96 zł).

Comments

comments

80
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...