Sierpień ze Skarbami Kibica lig zagranicznych

Informacja Prasowa - 10.08.2016
150

Sierpień ze Skarbami Kibica lig zagranicznych

Od 12 do 26 sierpnia z Przeglądem Sportowym ukaże się aż 5 Skarbów Kibica poświęconych ligom zagranicznym. Już w najbliższy piątek na kibiców czekać będzie wydawnictwo poświęcone lidze francuskiej, a dzień później – angielskiej Premier League. 

W kolejnym tygodniu, 19 sierpnia, na rynku ukaże się Skarb najwyżej notowanej w Europie ligi hiszpańskiej, a następnego dnia z Przeglądem Sportowym nabyć będzie można Skarb włoskiej Serie A. Cykl wydań poświęconych ligom zagranicznym zakończy się 26 sierpnia, w dniu startu niemieckiej Bundesligi.

Jak co roku Przegląd Sportowy dostarczy kibicom fachowe wydawnictwa z aktualnymi kadrami, zestawieniem transferów i opiniami ekspertów. To lato jest jednak wyjątkowe dla polskiej piłki. W najlepszych ligach będziemy mogli śledzić największą liczbę reprezentantów Polski od lat i to w głównych rolach. We Francji będą to między innymi Krychowiak i Glik, w Anglii interesująco zapowiada się postawa Bartosza Kapustki w mistrzowskim zespole z Leicester, a we Włoszech mamy bardzo ciekawy duet z Napoli w osobach Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego – mówi Waldemar Gojtowski, sport business project director w Grupie Onet-RAS Polska.

Terminy sprzedaży i ceny poszczególnych wydawnictw kształtują się następująco:

Skarb Kibica ligi francuskiej – na rynku 12 sierpnia, w sieci sprzedaży do 16 sierpnia, cena 3,90 zł

Skarb Kibica ligi angielskiej – na rynku 13 sierpnia, w sieci sprzedaży do 16 sierpnia, cena 5,50 zł

Skarb Kibica ligi hiszpańskiej – na rynku 19 sierpnia, w sieci sprzedaży do 22 sierpnia, cena 5,50 zł

Skarb Kibica ligi włoskiej – na rynku 20 sierpnia, w sieci sprzedaży do 22 sierpnia, cena 3,90 zł

Skarb Kibica ligi niemieckiej – na rynku 26 sierpnia, w sieci sprzedaży do 29 sierpnia, cena 5,50 zł

Wszystkie wydawnictwa będą dostępne jednocześnie w Księgarni Przeglądu Sportowego pod adresem ksiegarnia.przegladsportowy.pl. Już można w niej nabywać Skarb Kibica ligi francuskiej oraz Skarb Kibica ligi angielskiej.

SK Francja

Comments

comments

150
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...