Siepomaga w Multikinie. Zostań bohaterem i poczuj moc pomagania

Informacja Prasowa - 26.04.2019
132

Siepomaga w Multikinie. Zostań bohaterem i poczuj moc pomagania

26 kwietnia rozpoczyna się wspólna akcja Multikina i Fundacji Siepomaga. Największa sieć kinowa łączy siły z jedną z najbardziej rozpoznawalnych organizacji pozarządowych w Polsce, by wspólnie wspierać potrzebujących. Dzięki akcji każdy może poczuć się przez chwilę bohaterem.

Do końca maja każdy widz Multikina będzie mógł nie tylko obejrzeć dobry film, ale też zrobić coś dobrego dla innych. Wraz z biletami widzowie otrzymają karty ze specjalnym kodem. Po wpisaniu go na stronie www.siepomaga.pl/multikino, zadziała moc pomagania! Wystarczy wesprzeć dowolną zbiórkę, a do wpłaty zostanie doliczone 5 złotych. To dodatkowa pomoc, nieoceniona dla każdego, kto walczy o życie i zdrowie.

Fundacja Siepomaga powstała, by ratować tych, którzy najbardziej tej pomocy potrzebują. Prowadzi największy w Polsce serwis zbiórek charytatywnych Siepomaga.pl, na którym codziennie setki tysięcy Pomagaczy zmieniają̨świat na lepsze. – Przez 10 lat przekazaliśmy na rzecz potrzebujących ponad 400 milionów złotych– mówi Monika Urban, prezes Fundacji Siepomaga. – Dzięki temu tysiąceosób mogły sięgnąć́ po to, co wydawało się̨im niemożliwe – szansęna dostęp do nowych sposobów leczenia, gdzie pieniądze były barierąnie do pokonania.

Przed każdym seansem w Multikinie emitowany będzie też spot Fundacji, pokazujący, czym jest Największa Moc Pomagania.

 

Comments

comments

132
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...