Siedem osób wysyła RMF FM do Niemiec na Euro 2024

Informacja Prasowa - 10.06.2024
1

Do obsługi tegorocznych Mistrzostw Europy w Piłce Nożne RMF FM wysyła do Niemiec wóz transmisyjny oraz siedmioosobową ekipę

… pięciu dziennikarzy i dwóch producentów-realizatorów.

 Euro 2024 obsługiwać będą dziennikarze z redakcji sportowej Patryk Serwański i Wojciech Marczyk, a także reporterzy „Faktów RMF FM” Kacper Wróblewski i Beniamin Piłat, którzy codziennie będą przemieszczać się przez miasto razem z kibicami i relacjonować poszczególne etapy godzina po godzinie, opowiadać niezwykłe historie związane z imprezą i rozmawiać z zaproszonymi gośćmi.

16 czerwca, w dniu pierwszego meczu polskiej reprezentacji, Tomasz Staniszewski poprowadzi specjalne wydania „Faktów RMF FM” z Hamburga, a dzień później – z Hanoweru.

Za obsługę wozu transmisyjnego, który stacja wysyła do Niemiec, odpowiadać będą producenci-realizatorzy Michał Dukaczewski i Jakub Rutka.

Relacji wysłanników RMF FM słuchać będzie można codziennie na antenie stacji, w „Faktach” oraz w „Mistrzowskich Faktach Sportowych”, które pojawiać się będą aż sześć razy dziennie. Tematyka związana z Euro gościć będzie też na antenie internetowego Radia RMF24, a wszystkie wyniki i relacje na bieżąco można będzie znaleźć w portalu RMF24.pl.

RMF FM to największa rozgłośnia radiowa w Polsce. Stacja nadaje „Najlepszą Muzykę” w formacie AC (adult contemporary) – przeboje z ostatnich dekad. RMF FM uznawane jest za jedno z najszybszych i najbardziej wiarygodnych źródeł informacji. „Fakty RMF FM” przygotowuje zespół kilkudziesięciu dziennikarzy, reporterów lokalnych i korespondentów zagranicznych.

Comments

comments

1
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...