Sieć kin Helios zaprasza na bezpłatne pokazy dla dzieci w języku ukraińskim

Informacja Prasowa - 03.03.2022
85

Sieć kin Helios zaprasza na bezpłatne pokazy dla dzieci w języku ukraińskim

Sieć kin Helios zaprasza na bezpłatne pokazy dla dzieci w języku ukraińskim

 
Od najbliższego piątku, 4 marca br. kina Helios będą wyświetlały filmy dla dzieci w ukraińskiej wersji językowej. Seanse dla najmłodszych widzów i ich opiekunów, którzy w ostatnich dniach licznie przybywają z objętej wojną Ukrainy, będą odbywały się we wszystkich multipleksach sieci Helios w całej Polsce. Bezpłatne bilety dla dzieci oraz ich opiekunów dostępne są w kasach kin.  
W ciągu ostatniego tygodnia do Polski uciekło już kilkaset tysięcy uchodźców z Ukrainy, wśród których liczną grupę stanowią dzieci. Sieć kin Helios postanowiła choć na chwilę pomóc im oderwać się od dramatycznych wydarzeń, które stały się ich udziałem w ostatnim czasie. Już od najbliższego piątku multipleksy Helios będą prezentować filmy z ukraińskim dubbingiem w ramach bezpłatnych seansów w całej Polsce. Zaplanowano co najmniej jeden seans dziennie przez cały tydzień, w każdym kinie w całym kraju.
Dzięki uprzejmości Warner Bros. Poland pierwszym tytułem, jaki zostanie wyświetlony w ramach cyklu, będzie film „Kosmiczny mecz: Nowa era”, w którym dzieci zobaczą szalone połączenie dwóch światów: rzeczywistego z pozytywną animacją. Na ekranie czarować będzie sam mistrz NBA LeBron James oraz Królik Bugs i jego przyjaciele.
Bezpłatne bilety dla dzieci oraz ich opiekunów dostępne są tylko w kasach kin. W związku z ograniczoną liczbę miejsc, w przypadku większych grup, sieć prosi o bezpośredni kontakt z wybranym kinem. Wyłącznie potwierdzona rezerwacja mailowa lub telefoniczna gwarantuje wejście na seans, zwłaszcza w przypadku grup zorganizowanych. Numery telefonów oraz adresy e-mail do obiektów sieci można znaleźć na stronie www.helios.pl, w zakładce „KINO”.
Informacje na temat seansów dla dzieci w języku ukraińskim dostępne są na stronie www.helios.pl/dzieci_ua.

Comments

comments

85
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...