SerwNet Sp. z o.o. z Agencją PR Commfort Group

Informacja Prasowa - 22.10.2019
278

SerwNet Sp. z o.o. z Agencją PR Commfort Group

Od października 2019 roku do portfolio klientów Agencji Commfort Group dołączyła spółka SerwNet – producent  i dystrybutor systemów ERP wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem w obszarze m.in. księgowości, płatności podatków, ZUS, CIT, JPK, VDEK, SPLITPALMENT. Dzięki wysokiej klasy technice oraz merytorycznej jakości oprogramowań, z usług tej firmy korzystają nie tylko prywatne przedsiębiorstwa usługowe i produkcyjne, ale także jednostki budżetowe oraz samorządowe.

Agencja zajmuje się relacjami z mediami oraz przygotowaniem listopadowego wydarzenia „Cyfryzacja podatkowa od teorii do praktyki.”Po stronie agencji za obsługę tej marki odpowiada zespół kierowany przez CEO Agencji, Panią Katarzynę Dębicką. Commfort Group została wybrana w ramach rekomendacji. Strony nie informują o pozostałych szczegółach współpracy.

SerwNetSp. z o.o. z powodzeniem tworzy i wdraża systemy informatyczne dedykowane małym, średnim i dużym firmom bez względu na branżę, którą reprezentują. Rozwiązania te cieszą się dużą popularnością, ponieważ bez trudu mogą być przystosowane do potrzeb konkretnej firmy, niejako „uszyte na miarę”. Między innymi dzięki temu z usług i produktów, związanych z systemami do zarządzania przedsiębiorstwem, za pośrednictwem SerwNet skorzystało już ponad 2000 klientów o różnorodnym profilu działalności.

Comments

comments

278
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...