Serwisy Interii z nowym narzędziem pogodowym

Informacja Prasowa - 06.08.2019
276

Serwisy Interii z nowym narzędziem pogodowym

Wybrane serwisy portalu Interia zostały wzbogacone o nowy element pogodowy, który prezentuje aktualizowane dane dla wybranego miejsca. To narzędzie umożliwia dziennikarzom przygotowywanie zapowiedzi wydarzeń z praktycznym dla użytkownika modułem, dzięki któremu wszystkie niezbędne informacje będzie można znaleźć w jednym miejscu.

Nowa funkcjonalność to kolejny krok na drodze rozwoju serwisów informacyjnych, w tym także serwisu pogodowego. Dzięki możliwości dodawania w artykułach prognozy pogody dla wybranego punktu redakcja ma szansę dostarczać swoim czytelnikom kompleksowo wyposażone materiały. Dane pogodowe mogą być prezentowane w jednym z czterech wariantów. Wszystko zależy od wydarzenia i potrzeb użytkownika.

To rozwiązanie sprawdzi się w szczególności w przypadku wydarzeń, które odbywają się w plenerze. Może więc stanowić idealnie uzupełnienie zapowiedzi imprez sportowych, jak również koncertów i festiwali – zwłaszcza tych, których organizacja, a także zainteresowanie uczestników, zależą od warunków pogodowych – tłumaczy Ewelina Karpińska-Morek, Z-ca Dyrektora Serwisów Informacyjnych w portalu Interia.

Nowe narzędzie korzysta z danych i potencjału jednego z najczęściej odwiedzanych serwisów pogodowych w polskim Internecie – Pogoda.Interia.pl.

W nowe narzędzie zostały wyposażone między innymi serwisy takie jak Fakty, Sport, Muzyka, Film, Biznes oraz serwisy magazynowe.

Według Badania Gemius/PBI w czerwcu br. serwis pogodowy Interii odwiedziło 5,6 mln realnych użytkowników. Podczas gdy strony i aplikacje całej Grupy Interia.pl w tym samym miesiącu zanotowały 18,7 mln realnych użytkowników i 1,3 mld odsłon.

Comments

comments

276
Komentarze
Sonda

Trzy organizacje branżowe: Związku Firm Public Relations, Polskiego Stowarzyszenia Public Relations, Stowarzyszenia Agencji Public Relations jest dla rynku PR rozwiązaniem optymalnym ??

Loading ... Loading ...