Serwis VoD.pl Onetu z dostępem do treści programowych Telewizji Polsat i TVN

Informacja Prasowa - 07.09.2017
39

Serwis VoD.pl Onetu z dostępem do treści programowych Telewizji Polsat i TVN

Grupa Onet-RAS Polska podpisała porozumienia z Grupą Cyfrowy Polsat oraz TVN o współpracy dystrybucyjnej i promocyjnej pomiędzy należącymi do nich platformami wideo ipla.tv oraz player.pl a serwisem VoD.pl. Od 6 września na stronie internetowej serwisu VoD.pl pojawiła się cała oferta programowa platformy Player.pl oraz bezpłatny dostęp poprzez player IPLI do wybranych pozycji programowych Telewizji Polsat, w tym nowości z jesiennej ramówki oraz nowych i archiwalnych sezonów najpopularniejszych seriali, show i paradokumentów tej stacji.

– Z radością ogłaszamy początek przedsięwzięcia, które ma szansę odmienić oblicze rynku VOD w Polsce. Jego celem jest dostarczenie użytkownikom najlepszej możliwej oferty oraz pokazanie, że kluczowi gracze w tym segmencie rynku chcą i mogą współpracować. – mówi Mark Dekan, CEO Grupy Onet-RAS Polska.

Poprzez stronę serwisu VoD.pl od dziś można korzystać z szerokiej oferty wideo wzbogaconej o treści platform Player.pl oraz Ipla.tv.

– Dzięki nawiązaniu współpracy z Polsatem i TVN, najlepsze polskie produkcje telewizyjne będą teraz dostępne w jednym serwisie. To bardzo ważny krok w realizacji naszej wizji – stworzenia serwisu VOD, który zapewni szeroki, legalny dostęp do polskich produkcji w jednym miejscu. – mówi Aleksander Kutela, CEO Onet SA, właściciela Vod.pl.

– Dzięki rozpoczętej dziś współpracy promocyjnej z onet.pl, będziemy mogli w znaczący sposób poszerzyć zasięg platformy player.pl. Użytkownicy vod.pl zyskają dostęp do naszej oferty programowej a nasi reklamodawcy zasięg największego portalu w Polsce – mówi Maciej Maciejowski – Członek Zarządu ds. dystrybucji treści i rozwoju biznesu TVN.

Najciekawsze propozycje programowe Polsatu to między innymi nowości z jesiennej ramówki stacji, m.in. serial „W rytmie serca”, show „Wyspa przetrwania” i „#Supermodelka Plus Size” oraz znane i bardzo popularne formaty jak: „Przyjaciółki”, „Pierwsza miłość”, „The Brain. Genialny umysł”, „Nasz nowy dom”, „Kabaret na żywo” czy „Twoja twarz brzmi znajomo”.

– Współpracujemy z Grupą Onet już od dłuższego czasu i uznaliśmy, że to najlepszy moment na rozszerzenie zakresu tej współpracy. Dzięki temu użytkownicy serwisu VoD.pl otrzymali dostęp do popularnych polskich programów i seriali z bibliotek IPLI i Telewizji Polsat, a my zwiększymy naszą obecność w Internecie i wyniki oglądalności naszych treści. Stałym i znanym użytkownikom miejscem, gdzie znajdą ulubione serie Polsatu, jest naturalnie IPLA i to się oczywiście nie zmienia – mówi Maciej Stec, Członek Zarządu Cyfrowego Polsatu S.A. i Telewizji Polsat Sp. z o.o.

Treści Telewizji Polsat są udostępniane poprzez osadzenie playera IPLA w serwisie VoD.pl i są dostępne poprzez stronę WWW. Nowości z ramówki jesiennej stacji będą pojawiać się na platformie VoD.pl po emisji w Telewizji Polsat oraz w serwisie IPLA. Aby ułatwić użytkownikom dostęp do treści, zostały one zgromadzone w specjalnej sekcji „IPLA”.

Serwis Player.pl będzie działał na VoD.pl tak samo jak w swoim pierwotnym środowisku – jego model i funkcjonalności pozostają dla użytkownika bez zmian. W menu wersji desktopowej VoD.pl pojawiła się nowa kategoria „Player”, która jest odzwierciedleniem serwisu należącego do TVN.

 

Comments

comments

39
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...