Serwis Murator.pl z rekordowym wynikiem

Informacja Prasowa - 03.04.2019
293

Serwis Murator.pl z rekordowym wynikiem

Serwis Murator.pl z rekordowym wynikiem

Serwis budowlany Murator.pl odnotował w marcu 13,8 miliona odsłon i 3,97 miliona unikalnych użytkowników (źródło: Google Analytics, marzec 2019). W porównaniu z marcem 2018 roku jest to 55-procentowy wzrost liczby odsłon i ponad 40-procenowy wzrost liczby użytkowników serwisu.

U progu sezonu budowlanego serwis Murator.pl umocnił pozycję w segmencie poradnikowych serwisów internetowych o tematyce budowlanej.

Zaangażowanie zespołu redakcyjnego ‘Muratora’, nowy sposób zarządzania treścią, umiejętne jej dostosowywanie do potrzeb odbiorców oraz ciekawe akcje edukacyjne sprawiają, że serwis szybko się rozwija. Niezmiennie od lat odbiorcy cenią nas za profesjonalizm i fachowość oraz uznają za jedno z najbardziej wiarygodnych źródeł informacji na tematy budowlane – mówi Anna Kamińska, dyrektor zarządzająca segmentu budowlanego w Time SA.  

Ponad 10 tysięcy artykułów w serwisie Murator.pl to praktyczne, fachowe materiały o technologiach budowlanych i instalacyjnych, projektach domów, pielęgnacji ogrodu, kosztach materiałów i wykonawstwa, narzędziach, trendach w architekturze i wzornictwie. Serwis oferuje również wiele porad remontowych, przydatnych podczas modernizacji, adaptacji i przebudów domów oraz mieszkań.

Comments

comments

293
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...