Serwis money.pl partnerem Forum Ekonomicznego w Krynicy

Informacja Prasowa - 02.09.2019
214

Serwis money.pl partnerem Forum Ekonomicznego w Krynicy

Dziesięciu dziennikarzy, multimedialne studio i 250 metrów kwadratowych przestrzeni – tak wyglądać będzie udział money.pl, partnera medialnego podczas XXIX Forum Ekonomicznego w Krynicy. Wśród kilkunastu paneli znajdzie się debata Kazimierza Krupy, który od września został publicystą money.pl.

Po raz pierwszy w najważniejszym wydarzeniu gospodarczym w Polsce money.pl będzie nie tylko rozmawiał w swoim studio, ale także zorganizuje własne debaty i rozmowy. Wszystko w ramach dedykowanej oficjalnej ścieżki Forum Ekonomicznego – Strefa money.pl. Gościć w niej będą m.in.: minister finansów Marian Banaś, minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński czy minister przedsiębiorczości i technologii Jadwiga Emilewicz. W panelach uczestniczyć będą też przedstawiciele biznesu, m.in. dyrektor generalny Mastercard Bartosz Ciołkowski, dyrektor generalny McDonald’s Adam Pieńkowski i dyrektor generalny Uber Eats Polska Jakub Pietraszek.

 

Jako największy portal gospodarczy w kraju i medium pierwszego wyboru dla kadry zarządzającej nasz udział w Forum Ekonomicznym w Krynicy musi być wyjątkowy. Zadbaliśmy o naprawdę ciekawe debaty, które poprowadzą wybitni eksperci– mówi Sebastian Ogórek, redaktor naczelny money.pl.

 

Poza panelami odbędą się też rozmowy, m.in. z prezes Zakładu Ubezpieczeń Społecznych prof. Gertrudą Uścińską, którą poprowadzi dziennikarz money.pl Mateusz Ratajczak, czy prezentacja raportu #PolskiBarometrCyberbezpieczeństwaSpołecznego2019 przygotowanego przez Krzysztofa Gawkowskiego.

W Krynicy pracować będzie 10 dziennikarzy money.pl. Jedną z debat poprowadzi też były redaktor naczelny Forbesa Kazimierz Krupa, który został publicystą serwisu. Kazimierz Krupa moderować będzie debatę „Grupa Wyszehradzka w poszukiwaniu sprawiedliwych zasad konkurencji”, w której udział wezmą minister inwestycji i rozwoju Jerzy Kwieciński, prezes zarządu Polskiego Funduszu Rozwoju Paweł Borys, prezes zarządu Fakro Ryszard Florek oraz sekretarz stanu w Ministerstwie Finansów Węgier Gabor Gion.

Pierwsze relacje z Krynicy już od wtorku na money.pl. Rozpocznie je program „Money. To się liczy” nadawany na żywo o 9:15. Wszystkie materiały, które powstaną podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy będzie można znaleźć w sekcji specjalnej money.pl, dostępnej pod adresem: https://www.money.pl/sekcja/forum-ekonomiczne-w-krynicy-2019/.

 

Na ten moment zaplanowaliśmy relacje z blisko 60 wydarzeń. Forum Ekonomiczne w Krynicy to wyjątkowe miejsce, w którym nie raz ogłaszano ważne decyzje dla polskich przedsiębiorców.  Jak zwykle podamy je jako pierwsi– mówi Sebastian Ogórek.

 

Comments

comments

214
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja może zastąpić pracę PR-owca??

Loading ... Loading ...