Serwis Fakty Interia.pl z nowym dziennikarzem politycznym – Jakub Szczepański

Jerzy Ciszewski - 04.11.2019
48

Serwis Fakty Interia.pl z nowym dziennikarzem politycznym - Jakub Szczepański

Serwis Fakty Interia.pl z nowym dziennikarzem politycznym

Z początkiem listopada 2019 roku do redakcji serwisu Fakty Interia dołączy Jakub Szczepański, specjalizujący się w tematach związanych z polityką.

Jakub Szczepański pierwszy kroki dziennikarskie stawiał w Kurierze Lubelskim, gdzie zajmował się tematyką policyjną i sądową. Stamtąd trafił do redakcji Polska The Times, gdzie najwięcej uwagi poświęcał tematom związanym z polityką. Warsztat rozwijał również pisząc dla Faktu i Super Expressu.

Przez lata tworzyłem tradycyjną prasę, ale współczesne portale udowadniają, że są mocną konkurencją również dla gazet – komentuje Jakub Szczepański. – Praca dla Interii to dla mnie nowe wyzwanie zawodowe, chociaż miałem już przyjemność współtworzyć serwisy, które cieszyły się dużym zainteresowaniem czytelników. Aktualna kadencja sejmu zapowiada się wyjątkowo ciekawie, więc z pewnością będzie o czym pisać – dodaje Szczepański.

Według Badania Gemius/PBI we wrześniu 2019 roku strony i aplikacje Grupy Interia.pl zanotowały 19 mln realnych użytkowników i 1,3 mld odsłon, a sam portal Interia – 13,7 mln realnych użytkowników i 719 mln odsłon.

PHOTO ANDRZEJ LANGE / SE / EAST NEWS
N/Z DZIENNIKARZ DZIALU POLITYKA JAKUB SZCZEPANSKI PORTRET
04/05/2018
WSZYSTKIE ZDJECIA NA HTTP://AGENCJA.SE.COM.PL

Comments

comments

48
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...