SerwerSMS.pl grał bardzo głośno dla WOŚP! Wciąż można wysyłać SMS-y Premium

Informacja Prasowa - 17.01.2017
195

Do środy 18 stycznia można wysyłać smsy premium, wspierając tym samym WOŚP

Choć oficjalnie 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dobiegł końca, związane z nim emocje jeszcze nie opadły, a działania nie dobiegły końca. Dla WOŚP, jeszcze do środy 18 stycznia, na pewno gra SerwerSMS.pl. 

SerwerSMS.pl po raz kolejny aktywnie uczestniczył w działaniach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, służąc Fundacji swoim wsparciem technologicznym. W tym roku, podczas jubileuszowego, 25. już Finału, włączył się w to wydarzenie na znacznie większą skalę niż w latach ubiegłych.

Platforma SerwerSMS.pl nie tylko zadbała o dwukierunkową komunikację podczas Finału pomiędzy Fundacją a Sztabami, a także pomiędzy Sztabami i Wolontariuszami, ale także została oficjalnym integratorem usługi współpracującym ze wszystkim polskimi Operatorami telefonii komórkowej, dostarczając na potrzeby akcji usługę SMS Premium i dbając o jej prawidłowe działanie. Za pośrednictwem SMS Premium można było wspierać WOŚP już na chwilę przed wielkim Finałem i można to jeszcze robić kilka dni po nim – do środy 18 stycznia. Wystarczy wysłać SMS o treści SERCE na numer 75 565 o wartości 5 zł netto (6,15 z VAT), a całość kwoty zasili konto Fundacji.

Chętnych do pomocy nie brakuje i liczba zebranych pieniążków dynamicznie rośnie. Tylko do niedzieli dzięki SMS-om zebrano ponad 2,5 mln zł, we wtorek w południe na koncie było już 2,7 mln zł, a jak wygląda sytuacja w chwili obecnej można na bieżąco sprawdzać na dedykowanej stronie – http://smsnawosp.serwersms.pl/. Ponieważ zbiórka ciągle trwa, SerwerSMS.pl zachęca do pomocy – w ten sposób wszyscy darczyńcy przyczynią się do kolejnego rekordu jaki zostanie ustanowiony na rzecz pomocy innym.

Poza SMS-owym wsparciem SerwerSMS.pl przeznaczył również na aukcję WOŚP kilka wyjątkowych przedmiotów: elegancką filiżankę oraz dwa pluszowe Misie, Karolinkę i Karola – wszystkie z podpisami Jurka Owsiaka. Łączny dochód z licytacji gadżetów, w kwocie 2 148 zł, również w całości został przeznaczony na cel tegorocznego Finału – potrzeby najmłodszych i seniorów.

Zobacz:

Do końca świata i o jeden dzień dłużej! Marki i media wspierają WOŚP

Comments

comments

195
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...