SER Group „Wizjonerem” w raporcie Gartner® Magic Quadrant™

Informacja Prasowa - 08.11.2021
295

SER Group „Wizjonerem” w raporcie Gartner® Magic Quadrant™

SER Group „Wizjonerem” w raporcie Gartner® Magic Quadrant™ for Content Services Platforms 2021

(8 listopada 2021 r., Bonn, Niemcy) SER Group, wiodący dostawca platform ECM i obsługi treści, ma zaszczyt ogłosić, że otrzymał tytuł „Wizjonera” w raporcie firmy Gartner Magic Quadrant for Content Services Platforms 2021*. W raporcie oceniono 18 dostawców platform obsługi treści na podstawie kompletności ich wizji oraz zdolności do jej realizacji.

Wzrost liczby przypadków pracy hybrydowej i zdalnej oraz pojawienie się nowych sposobów pracy w ciągu ostatnich przeszło 18 miesięcy, przyspiesza naszym zdaniem wzrost znaczenia cyfrowego miejsca pracy i zapotrzebowania na innowacyjne rozwiązania w zakresie treści, procesów i współpracy. „Zwiększenie produktywności, skalowanie działalności, reagowanie na potrzeby klientów i tworzenie najwyższej jakości wrażeń klientów stały się krytycznymi czynnikami sukcesu dla organizacji, aby dostosować się do nowego sposobu pracy i dobrze w nim prosperować” komentuje Sven Oliver Behrendt, dyrektor generalny SER Group.

Innowacyjne możliwości w zakresie treści i procesów

„Naszą misją zawsze było ułatwienie codziennej pracy użytkownikom i zapewnienie im zwrotu z informacji. Dlatego, na przykład, dużą innowacją jest predykcyjne wypełnianie wiadomości e-mail z pomocą sztucznej inteligencji. Rozszerzyliśmy możliwości federacji w Doxis4 aby wyeliminować silosy informacyjne naszych klientów i umożliwić im pełne wykorzystanie potencjału treści w różnych repozytoriach i źródłach” mówi dr Gregor Joeris, dyrektor ds. technologicznych Grupy SER.

Jak dodaje „Wiemy, że integracja aplikacji korporacyjnych jest głównym wyzwaniem dla organizacji, które chcą osiągnąć prawdziwą cyfryzację z kompleksowymi procesami. Dlatego rozszerzyliśmy również nasz, i tak już bogaty, zestaw łączy i możliwości API, aby jeszcze łatwiej zintegrować Doxis4 z aplikacjami biznesowymi, takimi jak Salesforce, SAP, Microsoft Dynamics i wieloma innymi”.

Rosnące znaczenie rozwiązań SaaS/PaaS

Raport Magic Quadrant z 2021 r. przewiduje gwałtowny wzrost popytu na rozwiązania SaaS/PaaS na rynku. SER Group spełnia ten wymóg dzięki Doxis4Cloud, środowisku wdrożeniowemu w chmurze, wspierającemu rozwiązania osadzone w chmurze i ich szybką implementację „W ciągu ostatniego roku odnotowaliśmy znaczny wzrost popytu na rozwiązania SaaS/PaaS oraz przykłady użycia oparte na chmurze, które pozwalają na zastosowanie krótkiego cyklu wdrożenia. Nasza oferta Doxis4Cloud pozwala klientom przyspieszyć czas wprowadzenia produktów na rynek i szybko zwiększyć efektywność dzięki gotowym rozwiązaniom” mówi Behrendt.

Behrendt podsumowuje: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z uzyskania przez Grupę SER tytułu Wizjonera w tym roku. Jest to dla nas potwierdzenie naszej wizji ciągłej innowacji, wyznaczania nowych standardów i spełniania stale zmieniających się potrzeb naszych klientów. To część naszego kultury organizacyjnej jako lidera innowacji. Naszym niezmienny zobowiązaniem pozostaje wspieranie naszych klientów w zapewnieniu ciągłości działania i rozwoju poprzez zapewnianie im zwrotu z informacji”.

Pełny raport firmy Gartner Magic Quadrant for Content Services Platforms z 2021 r. można przeczytać bezpłatnie tutaj.

Comments

comments

295
Komentarze
Sonda

Czy sztuczna inteligencja w postaci Chatbotu GPT zrewolucjonizuje branżę public relations?

Loading ... Loading ...